Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nektek is vannak betegesen szemétgyűjtögető rokonaitok/ismerőseitek? :D

Bocsi nem tudtam hol tegyem fel ezt a kérdést, de ezt a rovatot sokan olvassák. Nekem a szüleim ilyenek, minden lomot összegyűjtenek pedig viszonylag jól élünk (havi 500-600 ezer fixen bejön egy hónapban és mivel egyik szülőm ingatlanos így van amikor úgy jönnek össze a dolgok hogy több házat is eltud adni és akkor ez az összeg még jobban megemelkedik) Na a lényeg az,hogy már úgy nézünk ki mint valami cigányputri és testvéremmel felhozzuk ezt a témát hogy dobják ki a kacatokat akkor mindig jön a felháborodás meg a sértődés :D Semmit sem lehet kidobni kb mert "még jó lesz valamire". Engem irritál már ez az egész...Az összes ingatlanunk/garázsunk úgy néz ki mint valami disznóól és még csak minimális jelét se látom annak hogy valaha változtatni akarnának ezen.

márc. 6. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Detto. De nem tudsz mit csinálni, max nem odamenni.

Nálunk egyik rendmániás, másik gyűjtögető. De a rendmániás sem mer szólni, mert már feladta, vagy nem akar összetűzést.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 6. 22:30 Privát üzenet
A te szüleid még a jobbik eset, hiszen nem szemetet, csak kacatot halmoznak fel. Én ismerek olyat, aki konkrétan szemetet "gyűjt"! Nem viszi ki a lakásából. Van amit igen, aminek erős szaga lenne, tehát krumplihéj, zöldséghéj, de pl. csokipapír, péksüti zacskója, konzervdoboz, amiben még maradt egy kis kaja, tehát büdös lesz előbb-utóbb ott hever szanaszét szórva a lakásában. Kiürült chips-es zacskó, kekszesdoboz, a WC-papír műanyag csomagolása, üres ásványvizes flakonok, joghurtospoharak (de nem elöblítve), minden szét van hajigálva.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 6. 22:51 Privát üzenet

Költözésnél lesz ez elég nagy probléma...

Meg ingatlanos létére tudhatná, hogy 600 E Ft-ot érő területet nem tartunk fenn csak azért, hogy tároljunk rajta hátha 15 000 Ft-ot érő dolgot...

Lehet, hogy egyszer jó leNNE valamire, de ha túl sok van, úgyse tartod fejben, hogy van, és meg se tudnád találni, ezért a barkácsboltba meg a papírboltba, cipőkellékeshez meg a Röltexbe fogsz menni érte úgyis.:)

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 6. 22:53 Privát üzenet
Igen, én olyan vagyok... nem szeretek semmit kidobni! :D

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 6. 23:12 Privát üzenet
Duenna nevű felhasználó válasza:

A kacatokat érdemes lenne egyforma dobozokba (papír, fa, műanyag, stb) gyűjteni, papírra ráírni, hogy mi van benne, és a dobozokat ízlésesen el lehet tárolni, mint egy raktárban. Csak a raktárhelyiséget kell valahol kijelölni, közös megegyezéssel: pincében, nem használt helyiségben, szerszámosban, stb.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 6. 23:30 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
A szuleim. Rendre tonkremennek a parkapcsolataim ,mert en is gyujtogetek. Mar kezdem tudatositani magam,h nem bun meg pazarlas,ha kidobom,amit egy ideje nem hasznalok.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 7. 01:12 Privát üzenet
A házunk előző tulajdonosai. Hónapokig lomtalanítottunk utánuk.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 7. 10:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D Látom nem csak engem irrital ennyire...

# 8/11Időpont márc. 7. 12:39 Privát üzenet
7: Mért nem kértétek üresen?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 7. 23:14 Privát üzenet
7-es vagyok. Azt ígérték elviszik. De örültünk volna ha csak ez az egy probléma lett volna...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 7. 23:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti törölnétek egy ilyen embert az ismerőseitek közül Facebookon?
Ti szoktátok nézni, melyik ismerőseitek vannak épp online facebookon? Feltűnik, ha valaki nagyon sokszor/kevésszer van fent?
Vannak kelta ismerőseitek? Milyen jelleműek? Mennyire zárkózottak?
Ismerőseitek között ha volt hirtelen, váratlan haláleset, ami nem baleset, hanem egészséggel kapcsolatos volt, akkor mi volt az oka?
Titeket mennyire zavar az, ha nincsenek hasonló zenei ízlésű ismerőseitek? Zavar egyáltalán?
Ti mi miatt szoktatok törölni valakit a fb-os ismerőseitek közül?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!