Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nagyobb ünnep a nőnap...

Miért nagyobb ünnep a nőnap mint a ferfinap?

Figyelt kérdés

November 19 a ferfinap, ezt tudjuk ugye? De a női napot azt mindenki tudja és ünnepli és virág csoki minden szar...

Ha egyenjogúság van akkor miért van ez? Vagy csak a negatív dolgokban van tényleg egyenjogúság?


2019. márc. 8. 09:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez van
2019. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
38%

Mert az egyik oldalon ott vannak a harcos feministák, akik a 20. században kitartó hisztivel kierőszakolták az egészet, mert másban nemigen jeleskedtek, így maradt a nyaggatásos meggyőzés. Ugye a nőknél nem az elért eredmények felmutatása a lényeg, hanem magának a ténynek a kiemelése, hogy nekik vaginájuk van és ezért fontosak.

A másik oldalon meg ott vannak a férfiak akik pont leszarják a férfinapot, mert semmi jelentősége nincsen az egésznek. A férfiak által elért eredmények önmagukért beszélnek, nem kell külön ünnepelni.

2019. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
23%
És miért nagyobb ünnep az anyák napja,mint az apák napja?! Mert igy van és kész! Ha nem tetszik akkor ne tartsd egyiket se!
2019. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom de nekem nőként van elegem a nőnapból. Mit kell azon ünnepelni hogy egy pár mellel meg a lábam közt még egy lyukkal születtem és képes vagyok onnan egy mini embert kipréselni? Nagy dolog.

Úgyhogy már előre hányingerem van munkába menni ma, mert megint virág, kötelező jópofi a nagyfőnökkel.. Ugh. Inkább csak dolgoznék, mint a többi nap...

És igazad van kérdező. Ha a nők hátsója ki van nyalva csak azért mert a természet úgy hozta hogy két x-e van, akkor ugyanezért az xy-nal rendelkezőket is megilleti ugyanaz a felhajtás.

Lehet lepontozni

2019. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van férfinap?? Én sosem hallottam róla, pedig férfi vagyok
2019. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
67%

#4. Te vagy egy duzzogo férfi vagy akit kiszelektálnak a csajok, és ahol bírod csak lejáratod őket, vagy egy ritka buta nőszemély.

Nem a lábak közötti lyuk miatt ünnepeljük a nőket, és nem az miatt kapnak virágot...

2019. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
5. [link]
2019. márc. 8. 10:13
 8/56 A kérdező kommentje:
6. Akkor miért ha nem ezért?
2019. márc. 8. 10:14
 9/56 anonim ***** válasza:
92%
Tudom mikor van férfi nap, és a helyedben nem aggódnék. Nálunk még nincs régóta, de egyre ismertebb lesz, szerintem néhány év és ugyanolyan elterjedt lesz, mint a nőnap. Bár én egyiknek sem látom sok értelmét, párommal nem csak ünnepekkor veszünk egymásnak valamit és megköszönjük a segígtséget. Minden nap férfi és nőnap :)
2019. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
59%
Én nem köszöntök egy nöt sem, kommunista ünnep létezik vagy pár évtizede,azelött sose volt
2019. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!