Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napi 2000 ft-ot ételre költeni...

Napi 2000 ft-ot ételre költeni Budapesten átlagosnak számít? 1 hónapig lejegyeztem, hogy mennyi volt a kiadásom, és átlagolva napi 2000 ft-ra jött ki.

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 11:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ebben benne van az, hogy nem SPAR párizsi és vajaskenyér kombináción élek, ha 2 napra főzök magamnak ebédet, néha vacsorát is, néha elmegyek gyorsétterembe (heti 1-szer kb.) enni és/vagy beülni valahová kávézni.
2019. márc. 8. 12:02
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem számít átlagosnak. Nem sok de nem átlagos, bár alapból mi az átlagos..

Az átlag vagy a móduszra gondolsz? Átlagban lehet közelít, móduszban nagyon nem. :D

2019. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 45-55 körülire jön ki egy havi kaja - SZÉP-kártya vendéglátás zsebbel együtt valóban nekem is 2 000 Ft/nap.


Én szívesen reggelizem otthon, ezzel sokat spórolok a reggeli árából, főzök vagy SZÉP-kártyából ebédelek.

Viszont sokszor-keveset eszem, így nasira és gyümölcsre sok megy el. Szendviccsel tudnék spórolni, de a szenyó nem megy le a torkomon. Konkrétan reggel 1 vagy 2 szelet kenyér a napi adagom, nem szeretem a kenyeret. Tehát itt megy el rá sok pénz.



Javaslom, hogy folyamatosan írd a kiadásaidat, hasznos tud lenni!

2019. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Én 8ezerből eszek 2 hétig.

Napi adag: 80g fehérje 140g szénhidrát 75g zsír

2019. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem vidéken is kb ennyi elosztva. Otthon reggelizek vagy veszek vmit. Ebéd mindig amit főzöt általában 2 napra, vacsi is ez vagy rendelek. Nekem sok a kiadásom üdítő, energia ital függő vagyok. De mondjuk nem kávézok :D

Nasi is szokott lenni.

Sajnos a munka miatt inkább eszek gyors vmit pl keksz, csoki műzli mint főtt étel mert hiába az ebédszünet morog a főnök.

2019. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
nekem ennyi az ebédem, szerintem átlag alatti
2019. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért lettem lepontozva? Looool
2019. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igénytől és pénztrácától függ, hogy átlagos-e.

Én kb napi 1500-at költök kajára, 30 napos összkiadás alapján. Mehetne több is, de nem eszek sokat.

2019. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem bevásárlásra, kajára, egyebekre átlag 60 ezer megy el egy hónapban. Ez napi szintre bontva 2000 forint.

Ebből arányaiban elég sokat tudnék spórolni, mert több 1000 Forintot költök el gyorsétteremben, energiaitalra, kólára, alkoholra, nassolni valóra.

2019. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávén lehet még ezen felül spórolni. Csak otthon készítek magamnak, ill. viszem termoszban: ez napi egy kávéval számolva is, havonta 12-15 ezer ft megtakarítás.
2019. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!