Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kikre mondjuk, hogy tini k*-rva?

Kikre mondjuk, hogy tini k*-rva?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, manapság már kb. az összes kicsit is jól kinéző lányra rámondják, hogy ő egy tini k*-rva, még akkor is, mikor a kijelentés nincs alapja. Na, de, mikor van alapja? Hogyan kell az illetőnek viselkednie, hogy ő valóban az legyen?
2019. márc. 8. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos már divat lett mások lek*rvázása
2019. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én nem hasztáltam még ezt a szót, te kire szoktad mondani?
2019. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én ugyan senkire, csak mindig másoktól hallottam.
2019. márc. 8. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én Pécsen a mohácsi út felé vezető úton szoktam látni az utca szélén őket. De amúgy én se használom ezt a kifejezést egy lányra, csak azért mert jól akar kinézni!
2019. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha szó szerint vesszük, akkor mindenkinek világos: fiatal csaj, aki mindenkinek könnyen adja magát.

Szleng értelemben: 1000+ instagram követővel rendelkező ask.fm vagy tellonym-os 14-től huszon valahány éves csaj, akinek alapfelszerelése az iPhone, “p*csagatya”, baseball sapka, converse cipő vagy valamelyik ezek közül. Minden hétvégén tol egy “szétszedős” bulit. Közösségi médián igen aktív, ezt kiemelten jelzi posztjaival és mindig elérhető. A szleng nem tükrözi azt hogy k*rvák lennének, mert csomóan csak a divat miatt veszik fel ezt a stílust.

2019. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Azokra, akikre féltékenyek.
2019. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval soha, senki nem kvázott le valakit azért, mert féltékeny volt rá, hogy ő megtesz olyan dolokat, amiket nem mert valaki más megtenni... aham, értem. Tisztán világos: 5 év alatt teljesen megváltozott a fiatalság. :)
2019. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden fiatal lányra mondhatod, akit nem kedvelsz, és meg akarod alázni.

Ha a lány introvertált akkor inkább a szűzk...rvát szokták használni.

Így megy ez.

2019. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szűz k.? :DD Mik vannak. :D Ez egy önellentmondás? Vagy olyan, mint a "fekete-fehér" kifejezés?


K ott kezdődik, hogy minden jött-mentett leszop a közeli bokorban.

2019. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki korán kezdi az ősi szakmát.
2019. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!