Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dunaújvárosban mennyire...

Dunaújvárosban mennyire biztonságos az utcán járkálni?

Figyelt kérdés
Ismerőseimmel Dunaújvárosba szeretnénk menni bulizni,de félünk kicsit, mivel az elmúlt években pár rossz dolog is történt ott. A városban mennyire sűrűn járőröznek a rendőrök szombat éjjel, és melyik kerületekben főként? Úgy hallottam, hogy szerencsére a Készenléti Rendőrség is vigyáz a közrendre. Szerintetek is biztonságos város?

2019. márc. 9. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen vagytok akkor csak nem lehet nagy gond, én nappal sétáltam át a városon gps segítségével le a dunához, hát be tévedtem olyan helyekre ahova nem kellet volna, de volt azért olyan is ahol biztonságban éreztem magam, rendőrök nem sokat érnek már sajnos, menjetek el oda nappal aztán ha nem zűrös a hely akkor hajrá.
2019. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt minden attól függ, hogy ti milyenek vagytok. Sokszor voltam már és sose volt semmi problémám.

Nem azt mondom, hogy nincs! Nyílván vannak olyan emberek akik drogot raknak a piába stb de ha minimálisan figyelsz arra hogy mi van nem lehet gond. Attól is függ, hová mennének bulizni. Én két nagy helyet tudok a fitt meg a trafó (itt lehet bulizni) a többi az kocsma. Az is tud hangulatos lenni, ha csak beszélgetni akartok zene mellett még piálni mert sok helyen azért mostmár minden hétvégén élő zene van. Na de az utca: miért akarsz az utcán bulizni?

A közvilágítás nem a legerősebb, így mielőtt lépsz a járdáról győződjön meg róla, hogy vagy biztosan lát a sofőr vagy nem jön semmi. Éjszaka a rómaira nem mennék mert a pénzem inkább először mint odaadom valakinek de a városközpont (kocsmasor meg a színház környéke szerintem ilyen szempontból nem vészes)

2019. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!