Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a húszas éveid...

Mit tennél, ha a húszas éveid második felében rájönnél, hogy tehetségtelen vagy a szakmádban, és váltani szeretnél?

Figyelt kérdés
Hogyan keresnéd meg az igai életcélodat, a neked való szakmát, hivatást?

2019. márc. 9. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetőségem volt utazni olyan helyre ahova nem hittem volna, igaz nem sok időre de én nagyon hálás voltam ezért, haza felé jöttem rá mit is akarok? 2x is rossz szakmát tanultam, adódott ez az utazás éltem vele, most végre rá jöttem mit akarok, ha van lehetőséged utazz, próbálj ki újabbnál újabb dolgokat ha valami megtetszik kezdj neki, hajrá :-)
2019. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulnék és váltanék. Mert soha nem késő.


Én 46 vagyok, de most, egy súlyos betegség után fogok váltani, mert amit eddig csináltam, csak elszívta az életerőmet

2019. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

30-őn túl vagyok. Eleve nagyon fura életem van. Többminden dologgal foglalkoztam már képzés tekintetében, de így sem állapodtam még meg most sem, hiába is van egy alapvégzettségem.

Ha újrakezdhetném, akkor kipróbálnám magamat egypár dologban, és ami a legjobban megy, arra dolgoznék rá, hogy minél jobb legyek benne.

2019. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!