Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a hobbid?

Neked mi a hobbid?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés, mégis nekem vívódás, már unom a szürke életem, kitalálnék valamit, de odáig jutottam, hogy motorozás, hajózás, horgászás, egyik sem köt le és ebből 2 drága is, naagyon. Makettozni próbáltam, de arra nincs türelmem, sem kézügyességem.


Köszi a tippeket és köszönöm a válaszokat is, megtiszteltek. :)


2019. márc. 10. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gitározok. Esetleg ritkán fotózgatok, rajzolok, elhagyatott helyeket fedezek fel...
2019. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Filmezés, ritkán sorozatozás, játék.

Régebben érdekelt a nail art, de rövid lett a körmöm és sokáig nem növesztettem meg, rövid körömmel meg nem lehet annyi mindent csinálni...De most épp megint növesztem, szóval szerintem újra belekezdek.

2019. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én múzeumokba, kastélyokba járok.
2019. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Csinálj gyereket különben, rögtön nem lesz unalmas az életed.
2019. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pár éve sokat fotóztam, és verseket írtam, meg festettem, azelőtt túráztam. Most sportolok, futok, fallabdázok, crossfit órákra járok, bicajozok.
2019. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen cipőben járok mint Te :D Én sem találom a helyem :( Én szeretnék elkezdeni színészkedni. Ez előtt lovagoltam :)
2019. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
Rajzolás, festés, jóga.
2019. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz verseket, festhetsz, rajzolhatsz, szinte bármi lehet a hobbid. Én most az épületek tervezésén filózok mint hobbi. Nincs ilyen iskolák de ott az internet ha valamit nem tudok
2019. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gitár, zongora, ukulele, furulya, fuvola, színezés, éneklés, olvasás, és már el is telt a nap.
2019. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most kezdek dobolni tanulni, emellet vettem egy trombitát is (még általánosban trombitáltam), célom zenét írni és felvenni ezen két hangszer segítségével. Emellett kórusba járok, versenytáncolok, de szeretek olvansi is. Egy barátommal néha járok lőtérre célbalőni.
2019. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!