Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Missh...

Mi a véleményetek a Missh botrányról?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Pont nem érdekel
2019. márc. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Az miért van, hogy egy rakás "celebről" akkor hallok először, amikor botránya van, sittre kerül vagy meghal? (pl. az az XXtentacle vagy ki a tököm is ilyen volt.)
2019. márc. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy szánalmas sexxfej, a botránytól függetlenül. Nem véletlen a 13-16 éves kislányok a célközönsége.

Elég szomorú, hogy az ilyenek lesznek "példaképek".

Az ilyeneket szennyező embereket ki kéne gyomlálni a társadalomból.

2019. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudtam kiről van szó,pont láttam 1interjút vele,épp elég is volt,1önelégült beképzelt parasztgyerek,majdnem szétesik a nagyképüségtől!

Ez a mai ideál,szörnyű világban élünk!

1olimpikon az igen,annak kéne idealnak lennie,de ma az ilyen bunkók az ideálok!

2019. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudjuk pontosan mi tortent. Viszont elegem van ebbol, hogy not semmilyen korulmenyek nem utunk meg. Ezt nagyreszt adom, de ha provokal vagy visszael vele akkor szerintem kijar egy pofon. A videot nezve o nem csak meglenditette, hanem erobol utott.
2019. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Állitolag:ketté szakitotta a lány az arany láncát,És leöntödte egy pohár piával.


De azt is mondta missh hogy:ez a video 2014-ben készűlt.tehát nem mostani.és akkor az uj ruhája szét ázott és behuzott kettő pofont a lánynak.


Ennek ugysem az a mególdás hogy megűtűnk valakit.(Egy törékeny fiatal lányt).

Dehát mit várjunk egy olyan embertől,aki drogozik és iszik még vezetés közben is,

Komolyan nagyon szeretem a zenéit,szerintem egy hiteles tehetséges zenész,de a drogozásáért nem szeretem,ezzel nagyon jó példaképet mutat a gyerekeknek.👏


Ha a nőt ne fogják le,szétkapta volna a Missh-t.


Inkább hivni kelett volna a biztonságiakot,és feljelentést tenni.

Nem verekedni egy nővel😂😂


Ezért ország világ elött lejáradta magát,Egy rap-sztár,nem igy kellene viselkedjen.

2019. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mélyen elszomorítónak tartom, hogy egy ilyen suttyóért több ezer fiatal rajong, de igazából már régebb óta ez a véleményem, ez a mostani ügy csak még inkább megerősíti.
2019. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az meg kicsoda, egy újabb celeb?
2019. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt azért rángatta elő ezt az évekkel ezelőtti ügyet, mert eddig hallottak róla pár tízezren, most meg pár millióan. Amúgy belehallgattam youtube-on a "Megöl" c. számába, szerintem ez Ed Sheerantól a Shape of You, de mindegy.
2019. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi kéne legyen? A világban ezer másik ilyen eset van, csak azokat épp nem reklámozza a bulvár, amúgy meg azt sem tudtam eddig hogy létezik.
2019. márc. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!