Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom Cookyt vagy...

Csak én nem bírom Cookyt vagy más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Szerintem egy beképzelt francia pöccs.

2019. márc. 12. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is a pénzt vagy éveket nézed a tv-ben?:D
2019. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég posztmodern hogy valaki rádiózásból él úgy hogy közben nem lehet érteni amit mond.
2019. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem szimplán hidegen hagy.
2019. márc. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Akinek olyan neve van, ami a férfi nemiszervre asszociál, és képtelen normálisan magyarul beszélni, azt én nem tudom értékelni. De van rosszabb is, pl. az a cigány bemondó, aki a Fábry előzeteseit konferálta.
2019. márc. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Na mert az aztán hatalmas bűn, hogy egy másik országból jött embernek olyan a beceneve ami itt valami másra hasonlít kiejtésben... Ezen a vonalon haladva vajon egy angol mit gondol mikor egy magyar a puszi szót kiejti? Vagy épp a fák szót.
2019. márc. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Én intelligensnek tartom, mindig vanak gondolatai, velemenye, amivel nem provokal, nem panaszkodo megativ senki, engem pl Balázs idegesit, benne érezni azt hogy erőlködik hogy ertelmesen beszeljen es ertelmeset mondjon mint amikor egy ovis mond verset. Betanult magolasbol all az egesz szemelyisege, betanult etikettek, udvariasság, poenok.


En cookyt mint ffit nem birom. El nem tudom kepzelni hogy lehet párja. Semmi pasis nincs benne csak sima asszexualis embernek néz ki a szemelyisege is

2019. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es légyszíves tartsd meg magadnak azt, hogy neked bajod van azzal aki cigány! Nincs is szó cigányokról a kérdésemben, de te mégis csak felhozol egy illetőt aki roma. Szánalmas egy ember lehetsz, sőt az is vagy!
2019. márc. 13. 21:13
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló az intelligens ember nem itt kezdődik.
2019. márc. 13. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Itt él és nem is tud magyarul, szánalmas. Stílusra se bírom, nagyon irritál.
2021. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is utálom. Múltkor belefutottam az Unibet foci vetélkedőjében, ugyanis ő lett az egyik csapatkapitány. Nem tudom, mennyire szerep nála ez a ripacskodás, de rohadt idegesítő. A kommentelők nagy része is utálja.

Mellesleg alig tudta valamire a választ, nem értette sokszor a kérdést, de folyton járt a szája.

2023. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!