Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit keresnek Budapesten az...

Mit keresnek Budapesten az erdélyi Gábor cigányok?

Figyelt kérdés
Elég gyakran látni őket, csapatosan járnak és ők úgy tudom arannyal üzletelnek de a nemesfém forgalom Budapesten nem jelentős...
2019. márc. 13. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
arannyal? Nem inkább filléreket érő késkészletekkel?
2019. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Edényekkel, meg ágyneművel foglalkoznak, minden nagyvárosban előfordulnak a lengyel piacon.

És hogy mit keresnek? Megélni szeretnének - nem segélyekből. Leginkább az öltözetük az, ami nagyon gáz és ami hátráltatja az érvényesülésüket. Az én gyerekem félt tőlük.

2019. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

"Megélni szeretnének - nem segélyekből. "-


Hanem abból hogy 10x-es áron próbálják rásózni a balekokra a fillért nem érő bóvlijaikat. Mennyivel jobb.

2019. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mennyivel jobb? Sokkal! A magyar (helyi) cigányok rosszabbak. Ha jártál már Borsódban, tudod, miről beszélek.
2019. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akiket én láttam azok tök jól szituáltak voltak, a szállodában, felékszerezve.
2019. márc. 13. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Múltkor vadiúj BMW-ből szálltak ki és úgy kérdezték, hogy kell-e nekem olcsó zokni. Erre én megdicsértem az autót és elmondták, hogy ők olyan életet élnek, hogy 4-5 család vesz közösen egy BMW-t. Vesznek ékszereket is, együtt élnek vagy 23-an. Adják-veszik a sok edényt, pokrócot, stb.
2019. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Lopott holmival és gagyival "kereskednek".


A legrosszabb fajta.

2019. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lopnak,csalnak, hazudnak. Mint a cigányok java. Be nem engedném őket!

Valóban a legrosszabb fajta.

2022. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" jól szituáltak voltak, felékszerezve " 😆😆😆😆


Súlyos tévedésben vagy a jólszitultságot illetően! Aki fel van ékszerezve (arannyal), az leginkább egy proli suttyó. Ahogy a cigányok öltözködnek az minden csak nem jólszitultság. Főleg ezek a gáborok, a gagyi cigány öltönyeikben.


Jólszituált úriembert arról ismered meg hogy remekbe szabott öltönyt visel, finom anyagból. Egyáltalán nem hivalkodó, valószínűleg neked snassznak tűnne. Kézzel készült bőrcipőt visel, ékszert egyáltalan nem, csak 1 órát ( az általában Rolex, Omega vagy valami komoly márka)és max egy jeggyűrűt. Slussz.

2022. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én évekig dolgoztam egy komoly segélyszervezetnél és sokszor hoztak be 50-60 ezer Ft-os összegeket, először leesett az állam, aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem lehet őket összehasonlítani a borsodi, vagy szabolcsi cigányokkal. Ezek dolgoznak, bádogosok, meg kőművesek, meg adják veszik a kínai cuccokat, nem ölbe tett kézzel ülnek és nem is lopnak.
2022. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!