Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha eljön a...

Mit tudok tenni, ha eljön a diplomaosztómra egy olyan rokonom, akit nem hívtam meg?

Figyelt kérdés

El akar jönni egy rokonom a diplomaosztómra, pedig nem hívtam meg. Minősíthetetlen stílusa volt, ezért megszakadt vele a kapcsolat. Miatta telefonszámot is kellett cserélnem, mert sms-ben zaklatott régebben.

Nem akarok mindenki előtt balhét.


2019. márc. 13. 12:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Igazából már bánom, hogy tiniként a számcserét választottam, mert az sms-ek bizonyítékul szolgálhattak volna. De már késő bánat, ezt elszúrtam.

Felnőttként biztosan másképp cselekednék.

2019. márc. 13. 12:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszélsz vele elvilef nem tudja, hogy hova jársz, mikor végzel, mikor lesz a diplomaosztó.
2019. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudja, h pontosan mikor lesz?
2019. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod nyugodtan azt, (ami legtöbb helyen igaz is diplomaosztón), hogy létszám korlátos. Lányoméknál is egy végzőshöz maximum 3 fő mehetett (ennyit bírt el a díszterem mérete, ahol tartották).
2019. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak meghívóval lehetett jönni. És korlátozva volt a létszám. Nem tudott volna olyan jönni, akit nem hívok meg. Meg honnan tudná, hogy hol és mikor van?
2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy tartják vele a kapcsolatot a családtagok és elmondták neki.
2019. márc. 13. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Meghívó nélkül nem tud oda bemenni.
2019. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!