Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyugati aluljáró "szórólap...

Nyugati aluljáró "szórólap osztogatók"?

Figyelt kérdés

Nyugati aluljáróból miért nem lehet eltűntetni azokat a rendszeresen ott lévő lényeket, akik ilyen újságszerű anyagokat osztogatnak, ha elveszel egyet akkor már adományt gyűjtenek, de valójában csak kéregetők. Ha elveszel egyet tőlük és szó nélkül továbbmész akkor elhordanak mindennek és üvöltöznek hogy add vissza (nem egyszer láttam már), ha még rájuk se nézel mikor nyújtják akkor grimaszolnak a hátad mögött (ezt személyesen is tapasztaltam már).

Iszonyat idegesítő. Jellemzően az M3as mozgólépcsőnél vannak, ami a westend felé jön fel. Egy vékony, fehér alacsony, alultáplált csajszi, valamint egy szintén alacsony teltkarcsú roma nő akik szoktak lenni.



2019. márc. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem veszed el és nem mindegy, hogy a hátad mögött milyen képet vágnak?
2019. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

“Ha elveszel egyet tőlük és szó nélkül továbbmész akkor elhordanak mindennek és üvöltöznek hogy add vissza”


XDD hát persze,mert nem ingyen van

A fedél nélkül c lapnak amit osztogatnak becsületkasszás ára van amiből a hajléktalanokat támogatják

2019. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Jelents be a rendorsegen emailben,h zaklatjak az embereket. Igy ird le,ah ide a gyikre. Ki fognak menni es elhajtjak az efele szemetnepseget. A rendorseg ott van 50 meterre,nem fog nagy faradtsagot okozni nekik.

Minden ilyen bejelentessel foglalkoznak es intezkednek.

2019. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

3# teljesen legálisan,engedéllyel árusítják azt az újságot

Mit jelentsen be? Hogy csúnyán néznek utána?

2019. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezért nem szoktam az ilyenekkel foglalkozni,nem kell ezen idegesíteni magadat, a kéregetők is oda jönnek hozzám, ilyenkor le szoktam tagadni hogy tudok magyarul, aztán el kezd angolul majd németül beszélni, pár szót tudok bosnyákul azt szoktam neki mondani :-D ilyenkor a legtöbb megérti de van olyan is aki nem adja fel olyan könnyen és próbálkozik de én aztán tudomást sem szerzek róluk.
2019. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, nem kérek!"

- Ezzel senki nem tud érdemben mit kezdeni, de ha próbál, se veszel róla tudomást.

2019. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!