Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy valakinek ennyire szélsőségesen más legyen a viselkedése időnként?

Figyelt kérdés

a páromról van szó. 25 éves

Mintha 2 személyisége lenne. Az egyik egy érett, intelligens, másokról gondoskodó nő, aki mindig képben van, megfontolt, erőteljes a kisugárzása.

A másik pedig egy 5 éves kislány, de tényleg.. sír ha nem kap kaját, hisztizik random dolgokon, fél dolgoktól, plüssállatokkal alszik stb


2019. márc. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó.
2019. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyiség ugyanaz, csak gondolom hangulatváltozások okozzák ezt...
2019. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Van az a szint ahol már nem normális de ennyiből nem lehet tudni. Vannak emberek, akik azért viselkednek éretten mert muszáj, ezt követeli a munkájuk vagy a mindennapi élet. De ha otthon vannak, kiengedik a gőzt és gyerekesebbé válhatnak vagy hisztizhetnek. Ez még szerintem normális. Lehet valaki intelligens és megfontolt úgy hogy fél dolgoktól és plüssökkel alszik. Ha ugyanazt a dolgot tekintve van 2 fajta viselkedése, na az már érdekesebb pl. egyszer retteg a pókoktól, máskor nem.
2019. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tizenévesen szerettem a pókokat, most jó 10 évvel később félek tőlük, ami azért van szerintem mert már ritkán látok, és nagyon félek tőlük.


Kérdésre: Nagyon komplikált az egész élet, hát még az emberek..Empátia a kulcsszó. A megértés fontos.. mind egy cipőben járunk.. Nyílván van az a szint amikor megválunk bizonyos emberektől, ez normális, mármint az hogy megválasszuk melyik emberekkel élünk együtt..

Egyéni mérlegelés kérdése..

Mindenesetre adjunk hálát amikor megválaszthatjuk, mert nem mindig választhatjuk meg.

2020. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!