Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Milyen ajándékna...

Fiúk/Férfiak! Milyen ajándéknak örülnétek a legjobban? Lányok?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy direkt nem társítok alkalmat hozzá, és direkt nem írok személyiség vagy stílus jegyeket. Milyen ajándéknak örülnétek akár a párotoktól, akár barátoktól, vagy a családtagoktól? Itt konkrétan tárgyrakra gondolok, szóval a "szeretetre / utazásra / szexi estére / bárcsak lenne barátnőm" válaszok most ne játszanak. Ez egy kisebb projekt a részemről a páromnak, és kifogytam az ötletekből, ezért érdekelne kinek mi az a tárgy ami mondjuk max.20ezer Ft. körül van és örülne ha valakije(legyen az bárkije) meglepné vele. (Tudom-tudom, én pasim, nekem kéne tudnom minek örülne, de hátha kapok inspirációt az által, hogy semmit nem írok le a személyről, csak más-más emberek saját tárgyakban kifejezhető vágyait meghallgatom. Lányok ha ezt olvassátok válaszoljatok ti is nyugodtan, mivel kedveskedtetek a párotoknak ami tényleg tetszett nekik?)

2019. márc. 14. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon egyénfüggő, lehet nem kéne leírnom az én véleményem, de én minden apró mütyürnek tudok örülni, pláne annak, ami ötletes, és szinte nem kerül semmibe.

A drága holmik valamiért taszítanak, pláne, ha azt egy hozzátartozóm adja.

Barátnőktől elég sok parfümöt, dezodort kaptam, szóval annak már talán nem örülnék. :(

(egy 30-as pali)

2019. márc. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Régóta szeretnék egy íjjat.
2019. márc. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A könyvnek mindig örülök, bár ahhoz ismerni kell a másik ízlését.


Aminek jobban örült a párom az egy jobb minőségű powerbank volt. Meg egy 3 m-es hdmi kábel :D egyből le is ült kipróbálni.

Meg azt nem tőlem kapta, hanem a barátjától, de nagyon örült egy külső merevlemeznek1TB. (Meg vágyik egy playstationre, csak az drága, nem tudom neki megvenni meg.)

Foci cipőt is kapott szülinapjára, annak is örült.

2019. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én bárkitől nagyon jónéven venném, ha meglepne egy Harley-Davidsonnal.
2019. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lassan 16 vagyok, egyszer mikor olyan 7 éves voltam volt egy távirányítós két szárnyas repülőm, csak hát elromlott (általam *taps-taps*) még egy ugyan olyan repülő tökély lenne. Úgy is itt a nyár, jó idő, ki lehet vinni. Miért is ne?
2019. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dumadszinházba egy jót nevetni.

Élmény vezetés, nem olcsó kocsival.

Különleges vacsi a páromtól.

2019. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte már mindenről/mindenkiről van könyv. Ismered az adott illetőt, tudod mit/kit szeret, követ a közösségi oldalakon, nézz utána olyasmi könyveknek.

Például ha szereti a forma-1-et, akkor vegyél neki forma-1-ről szóló könyvet.

Amúgy, ha bemész egy játékboltba és elolvasod az újabb társasjátékok hátulját, olyan izgalmasakat találsz (nem olcsón), hogy azonnal megjön a kedved hozzá. Csak már nem nagyon játszanak ilyenekkel felnőttek. Pedig nagyon jó szórakozás. 10-12 ezrekért iszonyat jók vannak.

Ha szeret moziba járni, akkor ajándék mozijegyet venni, akár többet is.

Valamilyen extrém sportot megismertetni vele, ha olyan beállítottságú. Rally élményvezetés, wakeboard, falmászás stb.

Focimeccs jegy.

2019. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vree ***** válasza:

A Reader’s Digest “tuti tippje” a pótkerék, egy gumiabroncs pont 20ezer körül van xD


Látatlanban nehéz tippet adni, mert amiből nekem soha nem lehet túl sok, az a saját hobbim, amiből sokat elhasználok vagy amiből tuti hogy bármi témába vágó kuriózum érdekel. De jó ötlet az új, meglepő vagy trendi. Ucc, amit magának soha nem venne, de ha már van örömmel tesz vele egy próbát, hogy az az élmény is meglegyen.

2019. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!