Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benneteket is zavar?

Benneteket is zavar?

Figyelt kérdés

Bemegyek egy boltba kerek felvagottat es kezzel fogdossa ossze az elado,a peksegbe ugyszinten ugy,hogy elotte a penzt fogdosta ossze!Nem ertem miert nem lehet betartani az alapveto higienat???Lehet masok lesz@rjak,de en nem eszem meg a piszkos keze alol.Ha az ember szol,akkor meg az eladonak nem tetszik😀Nevetseges

Lehet rossz helyre irtam elore elnezest.

Mit gondoltok errol??


2019. márc. 14. 07:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
#a peksegbe a zsomlet
2019. márc. 14. 07:08
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahova én járok, ott minden vásárlónál új kesztyüt húznak.

Engem is zavar, ha csupasz kézzel fogdossák azt amit megeszek.

2019. márc. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Az addig szép, hogy ahol VESZED, ott kesztyüt akarsz az eladók kezére, de azt hiszed, ahogy gyártják ezelet, meg akik szállítják, azok betartanak bármiféle szabályt is? A pékségben ha sütés után elborul egy tálca valami a padlóra, akkor azt simán visszateszik a többi közé, ha az utcán esik le valami, azt is, a rakodók ne hidd, hogy akárcsak ekeze mosnak, mielött az árut átteszik az egyik helyröl a masikra.

Szóval amit akarsz, annak semmi értelme, az áru eleve nem tiszta, éppen csak nem elötted lett koszos.

2019. márc. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen,ezzel tisztaban vagyok.De amirol

nem tudok az nem faj.Nem elottem nyulkalnak hozza.Amit megveszek,ahhoz igenis huzzun kesztyut.Olyan nagy elvaras lenne🤷‍♀️

2019. márc. 14. 07:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Zavar és alig látok olyan helyet, ahol ne így lenne. Van jobb is. Szarul megtervezett kínálópultok, ami alá bejut a légy. Az a légy előtte egy kupac szaron volt, miután kikelt egy oszló dögből. Nyáron a kenyerek a sütőből az udvarra kerülnek hűlni, egyszer azt is láttam, hogy esik rá az eső.

Annyit tehet az ember, hogy az ilyen helyekről részletes értékelést ír a Google helyek értékeléséhez és Facebookra, ezeket egyre komolyabban veszik, de legalább a többi ember megtudja, mire is számítson.

2019. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
percig nem zavar. jobban zavar a sok felesleges nejlonzacskó...
2019. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanilyen kérdést írtam ki pár napja, jól lehurrogtak, hogy ne legyek finnyás.

De szerintem igazad van. Dolgoztam élelmiszerrel, rengetegen kezmosas nélkül távoztak a WC-bol.. Most azzal a kézzel ha összefogdossa a kaját + még a pénzt is, az nem túl egészséges szerintem, figyelni kéne a higiéniara.

Kesztyűben kéne megfogni szerintem az élelmiszert.

A nagy multikban olyan is van, hogy a hentes pultban megfogdossa a nyers húst, majd ugyanazzal a mozdulattal a felvàgottat, amit már úgy fogyasztasz otthon hőkezelés nélkül...

Nekem alapvetően erős az immunrendszerem, de volt már többször, hogy hanyos hasmenéses vírust kaptam el. :( Nem túl kellemes.

2019. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Utoljára úgy 20 éve láttam ilyet egy nem túl jó hírű boltban
2019. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Aha.

Meg amikor a kesztyűs kezével fogja a villát, a nem kesztyűssel meg igazgatja a felvágottat...szerintem tökre buták és eszükbe se jut...

2019. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
#9 ez nem a bacilusokról szól. Egyszerűen igénytelen és tiszteletlen a vevővel szemben
2019. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!