Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélységesen megvetem és...

Mélységesen megvetem és gyűlölöm magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs értelme a létezésemnek. Bármibe kezdek az balul sül el. Már félek boldog lenni, mert amint jól érzem magam, rögtön történik valami rossz, amivel nemes egyszerűséggel az élet pofáncsap. Már nagyon unom ezt.

Ki akarok szállni.

Utálom a munkám, mert kb. gyomorideggel megyek be minden nap. Hányásom van a légkörtől. A burkolt, mosoly mögé rejtett megaláztatásból.

Utálom, hogy nő vagyok. Mert hiába vagyok zárkózott, visszafogott mivel irodista vagyok, elkönyvelnek ri....nak. Tehetek én bármi jót, segíthetek bárkinek, fent vagyok az irodában, nem lent a melósok között csakis idióta rib..nc lehetek. Ha dolgozom csicska vagyok, ha kevés a meló akkor naplopó, semmirekellő.


A párkapcsolatomról meg inkább ne is beszéljünk.


Nem vagyok elég bátor, hogy megtegyem, csak az tart vissza, hogy nem akarok kiba...i senkivel, de öngyilkos gondolataim vannak. Sokszor képzelem azt, hogy kilépek a vonat elé. Azt kívánom legyek halálos beteg, hogy legalább a végét lássam ennek az egésznek.



2019. márc. 14. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a Sziámi együttes Ha c. dalát! Segít a jelenlegi állapotodban.
2019. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig, minden pillanatban azzal foglalkozol: "mit mondhatnak mások", akkor mindig manipulálható leszel, lelkiállapotod attól fogg függni, mit mond a környezet, sőt, már nem is kell hogy mondjanak semmit ahhoz, hogy rosszul érezd magad, a saját gondolataidtól hogy "miket mondhatnak" már eleve elég rosszul tudod érezni magad, gondolom. Az is a probléma, ha megérzik hogy manipulálható vagy, akkor ehhez valahogy kapcsolódnak: kihasználják valamilyen módon.

Kérj segítséget pszichológustól.

2019. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen munkát végezve lennél boldog? Vagy mi okozna boldogságot? Ha ilyen kérdésekre tudod a pontos választ, akkor meg is teremted magadnak, úgy is lehet fogalmazni hogy akkor bevonzod.

Akkor szoktak legtöbbször öngyilkos gondolatok születni, ha valaki nem élhet huzamos ideig úgy ahogy akar. Például a japánok az erős munkahelyi megfelelési kényszer miatt.


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz amit akarsz, és nem azt amit mondanak."

2019. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miota dolgozol ott? Az irasodbol itelve kiegtel
2019. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbáld olyan emberekkel körbe venni magad, akikkel jól érzed magad.

Azért nem minden katasztrófa, pl van munkád, ami nem is olyan rossz.

Ne a környezeted, hanem magad kellene kontrollalnod.


Barátokkal hogyan állsz?

Kik szologatnak be neked ilyen butasagokat?

Mivel csapott pofán legutóbb az élet?

2019. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Drazicc ***** válasza:
Halálos betegséget ne kívánj magadnak mert mert ha tényleg megtörténik még panaszkodni sincs jogod majd... Hidd el sok vak rákos vagy szklerózis multiplexes menne be helyetted dolgozni oda...ez nem egy klisé amit írok, örülj, hogy nincs nagyobb bajod.
2019. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én megpróbálkoznék egy meditációs jógaedzéssel. Aztán utána, elgondolkodnék, hogyan tovább.

Új munkahely?

Új kapcsolat?

Új környezet?

2019. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából már az sokat segített, hogy kiírtam magamból. De tényleg.


Kb. 5x gépeltem be választ a kérdésekre, de mindig inkább töröltem, mert nem tudok úgy válaszolni, hogy ne legyen árulkodó.


A legdurvább az egészben, hogy kezdem azt hinni, nem lenne rossz ötlet külső segítséget kérni. Mert tudom, hogy mi a bajom, honnan erednek a problémáim csak megoldani nem tudom.

2019. márc. 14. 20:51
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
Akkor bizony ne félj segítséget kérni! :)
2019. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus! Szerintem az önismereted, meg az önértékelésed sincs a helyén.
2019. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!