Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti (ha van, vagy...

Férfiak, ti (ha van, vagy lenne) a fülbevalótokat kivennétek, amiért a barátnőtöknek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Összejöttem 1 lánnyal, mikor megismerkedtünk is már megvolt a fülbevalóm (csak az egyik fülemben), de akkor még nem szólt rá semmit. Utóbbi időben viszont folyton csesztet miatta, hogy miért nem veszem ki, szerinte ronda.

25/f


2019. márc. 15. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy venném ki. Ha nem tetszik, akkor ne legyen a barátnőm. Tiszta sor. :)
2019. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

... És amikor összejött veled, nem zavarta?

Ha csak egy idő után jönnek az ilyen formáljuk a párunkat saját ízlésünk szerint típusú próbálkozások, és a másik fél enged, akkor ennek eredményeként elveszíti a változást generáló fél azt az embert, akibe annak idején beleszeretett.

Ne vedd ki. Az a tied, te vagy, a te személyiséged része. Ne változz senki kedvéért ha az téged nem visz előbbre és ellenedre van.

2019. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy lányként írok,én is azt mondom,hogy ne vedd ki. Az te vagy! Az ízlésed! A részed!
2019. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 spok ***** válasza:
100%

Előző barátnőmmel ugyanez volt. Két hónap után közölte velem hogy amúgy szerinte nagyon gáz a fekete fülbevalóm. Meg az anyja szerint is. Kicsit leblokkoltam, nem tudtam hová tenni a dolgot, aztán végül engedtem neki.

Mivel egy iszonyatosan toxic másfél éves kapcsolat volt, ezért rohadtul bánom a döntésemet, mert amíg együtt voltunk, kissé elveszítettem magamat :D Lehet a fülbevalóval kezdődött...

21F

2019. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!