Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak rossz élményetek a...

Vannak rossz élményetek a románokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én erdélyben élek,és itt mindenki magyar de vannak románok is,akik nagyon rosszul bánnak a magyarokkal",főleg a román rendörök még meg is vernek minket magyarokat",én mentem az uton éjjel és minden rendben volt a biciklimmel,és meg birságoltak lehordtak minden féle magyarnak,és elmentek,Vélemény?
2019. márc. 15. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sztem megérdemlitek, mert mikor idejöttök Magyarországra, általában igen nagy tirpákok vagytok.
2019. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Csak rosszak vannak. Viszont én Magyarországon lakom és üzleti kapcsolatokról tudok csak nyilatkozni
2019. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clay Morrow ***** válasza:
84%

# 1


Ja hogy mi vagyunk azok? Érdekes, középiskolás éveim alatt ahányszor kiutaztunk kirándulás alkalmával és kollégiumban voltunk elszállásolva, minket néztek szúrós szemmel és mondogattátok "románok" vagyunk, este csoportosan kiültetek a folyosóra és a lányainkat lestétek miközben zuhanyozni készültek és mentek, éjjel pedig akaratuk ellenére bementetek a szobájukba, elhívtok "egy nagyot" inni, aztán asztalnál kiderül, hogy nemhogy nem fizettek, még nem is isztok és még tudnám sorolni, de ettől függetlenül nekem semmilyen bajom a "tápos" magyarokkal.


Én is erdélyi vagyok, kötetet tudnék írni, hogy mennyi és hány rossz tapasztalatom volt románokkal és tuti még fog következni. Elkezdve a buszon kötekedő emberről, hogy ne beszéljek már magyarul stb-stb.

2019. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyat mar lattam hogy a ciganyokat elvertek a rendorok, de hogy magyarokat is? Na arra mar kivancsi vagyok.

Rossz elmeny van, de kutyat nem erdekelte, legtobb roman ismerosom normalis, a maradekot meg tudom kezelni.


#1, Az eremnek 2 oldala van. Az idelatogato magyarorszagiak kozt is akad tirpak. Legalabb akkora aranyban mint az odalatogato erdelyiek kozt.

2019. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1/Erdély magyarórszághoz tartozott,addig amig a románok el nem foglalták,és nem értem hogy a sajált falytádat fikázzod és te is ugyan olyan magyar vagy mindt mi.


Engemet még se román rendör nem vert meg senki,és ha meg akar verni ajánlom hogy kösse fell a gatyáját,tudod mire értettem hogy minket magyarokat"vernek,gondolom te is hallottál már a román vs magyar meccsről,nem engedték a román rendörök a magyaroknak hogy vizet vigyenek be magukkal az arénában,Se enni valot,se semmit,és még a végén űtni verni kezdték a magyarokat"és kijelentették erdély romániához való csatlakozását,(A magyarok kizárásával),Szép gyereket neveltek a szűleid,TAPS.

2019. márc. 15. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Vagyis a csendorok (jandarmok)?

Azoknak amilyen bunko egy resze, meg a sajat romanjaikat is laposra verik.

2019. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyi igaz hogy a románok 70% a normálisan viselkednek és nem rasszisták a magyarokkal szemben,kivéve a rendörök,És ha egyszer első válaszoló),ellátogatnál erdélyben,akkor ugyan igy van a mondás:Isten áld meg a magyart jókedvel böséggel,És a magyar himnusz is igy van,Ha van tévéd akkor már láttad volna a Dunán).


Érdekes ahányszór mentem magyarórszágra,mindig befogadtak "Tirpák létemre"a magyar társaságban,és kérdezték mien a viszony a románokkal.

2019. márc. 15. 20:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen a csendörök.
2019. márc. 15. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt Angliában egyre több a román. Falkában járnak, minta cigányok, lopnak a boltokban, ordítva beszélgetnek, szóval egy műveletlen, elmaradt idióta csürhe. Én még normális románt nem láttam.
2019. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A román és a cigány,majdnem egy vér.Rengeteg jó szivű román embert ismerek.De azért ismerek rosszakat is.
2019. ápr. 15. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!