Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincsennek érzéseim?

Miért nincsennek érzéseim?

Figyelt kérdés

Igy elég furán hangzik :))


17 éves vagyok és sosem voltam ,,szerelmes"

Vagyis olyan volt hogy ,,de jo nézz ki ez a pasi" de hogy több legyen köztünk, elsem tudnám képzelni.

Most közeledik hozzam valaki, nagyon szép meg minden, meg is csókolt, de semmi.... mi a baj velem ?? (Meg mielőtt valaki... nem,lányok iránt sem érzek többet)


2019. márc. 15. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy, nem kötelező 14 évesen megkurvulni minden tinilánynak. Későn érő típus vagy és kész, majd változik ez.
2019. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál még olyannal, aki tényleg érdekelt. Ez nem marad így.

Én már kb. középkorú vagyok, de életemben 3 ember iránt éreztem "valamit". Ez a három viszont nagyon erős érzelem volt. Az egyik még most is az. Az összes többi kapcsolat csak barátság volt, vagy még annyi sem. Nem vagy te sem az a könnyen szerelembe eső típus.

2019. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt akarod hallani, hogy pszichopata vagy biztos, mert az olllyan menő...

Pedig csak egy edgy, feltűnési viszketéses kisgyerek vagy. Általában 15 éves korukra kinövik ezt az emberek, de ezek szerint nálad elhúzódik ez a dolog.

2019. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!