Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne ezt tenni vagy sem?

Érdemes lenne ezt tenni vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves gyerek, akivel ha véletlenül összefutok az utcán, folyton pénzt kér, hogy pl. adjak neki 500 forintot, és ha azt mondom, hogy nincs akkor megfenyeget, hogy akkor legközelebb 5000-et adjak, mert különben ez meg az lesz. Már jópár éve ez megy, régebben olyan is volt, hogy pl. a falhoz nyomott/tökön ütött, gondolom megfélemlítésből. Már kezd elegem lenni belőle, de gondolom mivel törvényesen érdemi "ellenszere" nem lenne, így talán az lenne rá a megoldás, amit egyik ismerősöm ajánlott. Szerinte az megoldás lenne, hogy éjszaka, mikor egy eldugottabb helyen megy el a gyerek egyedül, akkor beöltözve, maszkban meg kellene verni.


Ti mit mondtok erre az ötletre, esetleg lenne nektek ötletetek ezzel kapcsolatban? Nektek volt már hasonló esetetek?

Attól is tartok, hogy esetleg felismerne, hogy én vertem meg éjszaka, és utána aztán adna nekem legközelebb.

Esetleg lenne ötletetek ezzel az esettel kapcsolatban?



2019. márc. 16. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Semmiképp se tedd! Az ismerősöd pedig nem normális ha ilyet tanácsol.

Jelentse fél a gyereket, vagy egy nap egy rendőrrel sétáljunk arra, de a "megverem egy sötét sikátorban mert attól biztos lenyugszik" elég rossz ötlet, ráadásul ha tényleg felismer és feljelent, akkor egy szép kis bírósági ügy lenne a vége, és nem biztos hogy te jönnél ki belőle jól a végén.

2019. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel
2019. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!