Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az értelme a hang vagy...

Mi az értelme a hang vagy kihívásnak? Akkor vagy hang ha megcsinálod vagy akkor ha nem?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon gáz hogy nem tudom. Ezért merem csak itt megkérdezni.

2019. márc. 16. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. annyi értelme van mint a többi kihívásnak.. Ne kérdezd mi az mert még én sem jöttem rá :D

Akkor vagy hang ha nem csinálod

2019. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem mi az h “hang vagy”?

Mármint az a hang amit hallunk vagy ennek van más jelentése is?

És miért baj ha “hang” vagyok?

2019. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hang vagy kihívásról még nem hallottam. A "hang vagy" kifejezés alapvetően az "úgysem mered" egyik szinonimája ként használják a szlengben, vagyis csak mondod de nem cselekszel -> hang vagy.
2019. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy “hang”, ha adott dolgot nem csinalsz meg. Es azt jelenti kb., hogy csak beszelsz, csak a szad nagy, vagyis “hang vagy”. Nem tudtam, hogy van ilyen kihivas, de ez nalunk mar altalanosban is gyakran elhangzott.
2019. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Clay Morrow ***** válasza:
60%
"Hang vagy x-et/dolgot megcsinálni." Azaz csak kimondani mered, tudod, de megcsinálni nem. Így próbálnak valami hülyeségre rávenni, a régi "nem mered".
2019. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!