Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ennek ellenére tartanátok...

Shaggy95 kérdése:

Ti ennek ellenére tartanátok a kapcsolatot a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nem magyar, elég messze lakik innen és nagy hatással volt rám. Ő sosem ír rám, eddig mindig én kerestem és akkor beszéltünk telefonon de azok általában jók voltak. Az egyik részről az van bennem, hogy ha nem érdeklem, nem keres, akkor nekem minek kéne. A másik részről pedig, hogy miért ne keressem, hiszen érdekel, hogy mi van vele. Annak ellenére is, hogy sosem írna magától. Mindkettőben van szerintem ráció. Ti mit csinálnátok ilyenkor? Melyik felére dőlne a mérlegetek?

Előre is köszi a válaszokért. :)!



2019. márc. 16. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazad van, mindkettőben van ráció. Tudod, hogy abban az országban, ahonnan a leány származik, mik az udvarlási szokások? Mit engedhetnek meg maguknak a lányok a fiúkhoz képest? Akárhonnan származik, egy szimpatikus fiú közeledését elfogadja. Tehát - kérdezd meg tőle, hogy nincs-e ellene annak, hogy együtt járjatok. A válaszát fogadd el, mint véglegeset.

Ám, tudatosítsd magadban, hogy őneki más erkölcsi normái vannak (lehetnek), mint nekünk itt Európában...

2019. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ahogy kiírtam a kérdést, egyből eszembe jutott, mit felejtettem el leírni. Kavartam ezzel a lánnyal korábban, mikor ott voltam, ahol lakik. És nem jönne össze velem , nekem se lenne jó együtt lenni vele, mert kiderült, hogy érzelmileg kissé defektes. De ennek ellenére érdekel, hogy alakul az élete, hol dolgozik, mit csinál. Csak mindig én lennék aki kezdeményezi ezt. Ezt csak a válaszod után fogtam fel, mennyire pontatlan volt elsőre a kiírás. Köszi szépen a kommentet még egyszer!

2019. márc. 16. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi van a mögött, hogy érzelmileg kissé defektes? Pszichológiai eset? Ha igen, akkor várj, amíg kikezelteti magát. Ha egyszerűen nem mindennapi a viselkedése, akkor tudatosítsd magadban, hogy ő ilyen. És ilyenként vagy elviseled egy életen át, vagy mondj le róla, de végleg. Van más lány a világon.

F.

2019. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!