Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális az ilyen...

Mennyire normális az ilyen ember, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Adott egy eléggé különc gondolkodású, magányos lány. 15 évesen lelki sérülések miatt depresszióssá vált elhagyta a sulit, otthon ült, ki sem mozdult. Később csatlakozott egyfajta szektához, ami hasonló korú antiszociális, depis kölykökből áll, együtt mennek alkalmi melókat végezni némi pénzért és támogatják egymást. Majd 18 évesen kilépett tőlük, elköltözött otthonról és új életet kezdett. Ki ment külföldre dolgozni, közben ment mindenfele, körbejárta a fél világot, de továbbra is egyedül és sose érdekelte a város, csak a kinti "szabad világ". Talált többféle olyan hobbit, amivel lefoglalta a rossz napokat, sokat mozgott, kitanult többféle szakmát, több nyelvet betanult és vagy 30 éves koráig szűz maradt. Így egy idő után kilábalt a magányból, találkozott vkivel, akivel gyorsan ment minden, 33 évesen megszületett az első babájuk és azóta boldog családot élnek már 4 gyerekkel, férjével és nagy családi házzal, sok állattal, amire mindig is vágyott.

Szóval a lényeg, hogy először beburkolódzik, majd 10 éven át "kiéli" magát, de továbbra is egyedül, magányosan, senki nem érdekli, utána meg "hirtelen" családja lesz és minden megváltozik.

Volt vki így? 30 éves koráig kb senki nem is tudta, hogy létezik, mert annyira került mindenféle emberi kapcsolatot.


2019. márc. 18. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy megsuvegelendo életút... sok xar után saját lábra állt, megkomolyodott, osszeszedte magát.

Bravó :)

2019. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Most ki dönti el, hogy ki a normális? Van jogunk pálcát törni valaki felett? Ha egy ítélő bizottság veled kapcsolatban nyilatkozna, akkor mit szólnál hozzá?
2019. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Csak gratulálni tudok neki, hogy egy mély depresszióból sikerült kigyógyulnia. Lettek céljai, világot látott, családot alapított, most meg boldogan él, míg meg nem hal. Akiről írsz az elején, szerintem nem egyedi eset, viszont neki sikerült kitörnie a saját magányából.
2019. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy csodaszép élet.

Vannak súlyos gondokkal élő emberek.

2019. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Megkérdezhetem, hogy ezek a válaszok miért vannak lepontozva? Ki és miért? Nemhogy örülnénk annak, hogy vannak ilyen életutak, amik sikerrel végződnek. Már csak azért is mindenkinek zöldet nyomtam, mert nem kell mindig pesszimistának lenni. Ez a lány - később nő - megoldotta az életét. Ne irigyeljük már, hogy valaki révbe ér...
2019. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is nyomtam mindenkinek egy zöldet.

Egy barátomról van szó, akiről a "magányos ideje" alatt semmit nem hallottam. Örültem, hogy viszont látom, ezért írtam ki a kérdést:)

2019. márc. 18. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Aztán a többség idővel megváltozik akár jó akár rossz irányba. Persze relatív kinek mi a rossz.


NA meg mi a normális. Én az ismerőseim 99%-ra rá tudom fogni, hogy nem az valamilyen szinten.

2019. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!