Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak önértékelési problémáid...

Vannak önértékelési problémáid az instagram miatt?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolod,hogy vannak akkor szerinted milyen okból kifolyólag,milyen posztok miatt pl..stb.

Szerinted tudsz tenni ellene?


Nem azért kérdezem,mert én ilyen problémával küszködök,hanem a környezetemben lévő embereken észrevettem,hogy milyen hatással van rájuk ez és elég negatív eredményeket láttam.Szeretnék ebből egy felmérést és rájönni,hogy mi okozhatja bizonyos emberekben a stresszt,kisebbségérzetet ez az oldal/alkalmazás.



2019. márc. 19. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Kezdjük.ott hogy nem instàzok nem kötelező. Minden tini álma a nagy okos telefon stb.
2019. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs, mert nem instagramozok.
2019. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű lesz,hogy ez a kérdés csak azokra vonatkozik,akik használják,de köszönöm az általánosító sztereotípikus válaszodat a mai fiatalokról.
2019. márc. 19. 22:11
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én se instázok (csak a tetoválóm képeit nézem) de szerintem olyan ez mint a tv meg a többi ilyen szarság. Mindenki az előnyös oldalát mutatja és néha az emberben felmerül hogy de jó lenne úgy kinézni, olyan helyen lakni, utazni stb. A gond ott kezdődik amikor valaki nem tudja elhatárolni magát attól, hogy ez nem valóság. Az insta se az, hanem az internet színháza a fészbukkal együtt. Akinek önértékelési problémái vannak, az nem az ilyesmik miatt alakul ki, hanem eleve megvan és arra csak rátesz a média által közvetített látszólagos tökéletesség.
2019. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
én kábé azt se tudom, mi az :D
2019. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az internetet katonai fegyverként hozták világra. Ezt a fegyvert a nép kezébe adták és azóta (főleg az utóbbi években) önsanyargatást végeznek. Pl. Minimálbéres eladó enikő szezon elötti görög/török nyaralásán pózol. Kiteszi instára és elhiszik, mennyire jó élete van. Pedig nem. A többnek látszat miatt alakul ki a kissebbség érzet. Abbol meg a frusztráció. Lájk éhség.

Pusztító dolgok ezek, amiket baromi jó lenne észrevenni, mert igy lelkiszegény y generácio fog valós problem helyett instán,facen majomkodni

2019. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs instám.
2019. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Én használom, és nincsenek önértékelési gondjaim. Igen, Gipsz Jakab Thaiföldön sütkérezett - jó neki, ha vagyunk olyan viszonyban, akkor megdicsérem a képet. Példa Gizinek tök jó alakja van, szép csaj, ami remek. Én viszont boldog vagyok a saját életemmel, a Balatonnal és a saját alakommal.

Akinek ezek a cuccok önértékelési gondot okoznak, azoknak valószínűleg bármi azt okozna. Írták korábban, hogy nem muszáj instázni - valóban, de mindez az utcán is szembe jöhet veled. Látod, hogy a másik Volvoval repeszt a körúton, vagy olyan jó nő, hogy még a többi csaj is utánafordul, esetleg a munkatársadat előléptetik, vagy elnyer valami díjat, ami miatt ünnepséget tartanak a munkahelyen. Vannak emberek, akik valamiben jobbak, mint te, nem lehet kikerülni, hogy ezzel találkozz, azonban ettől még nem feltétlenül kell rosszul érezned magad a bőrödben.

2019. márc. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval az okozza szerintem, hogy a saját életükkel nincsenek megelégedve.
2019. márc. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádom a haverokkal nézegetni a nagy insta star ismerőseinket. Feszítés a merciben amit hitelre vett használtan a legkisebb motorral a legalacsonyabb felszereltséggel. Pózolás a replica cuccokban a kamumárkás órák és "napszemcsók". Nyaralás, drága étterem aztán túlóra és "farhát" evés egész hónapban. Vagy lányoknál drága ruha, drága nyaralás csak éppen nem mutatja meg mikor "dolgozik" érte meg azt, hogy ki hordja nyaralgatni. Egy pöcegödör amin max nevetni lehet. Mindenki a legvonzóbb arcát mutatja csak ha az ember látja mi van a "greenscreen" mögött akkor szánalmassá válik.
2019. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!