Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt màr Dèja vu-d? Milyen...

Volt màr Dèja vu-d? Milyen èrzès volt? Gyakran elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyugalom
2019. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Most már nem igazán, kisebb koromban rengetegszer volt. Olyan érzés, mint, mikor be van tépve az ember és flashel egyet. Máshoz nem tudom hasonlítani, egyedülálló érzés számomra.
2019. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként már nekem sincs, gyerekkoromban többször is volt. Milyen érzés? Hát egyszerűen csak annyi, hogy úgy érzed, ez már megtörtént veled egyszer.
2019. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Volt többször is, persze, mindenkinek van.
2019. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben többször is. Úgy érzem, hogy ez már megtörtént/ vagy ezt megálmodtam.

Egyszer az történt,- bár úgyse hiszitek el, :D,- hogy beszélgettem, és hirtelen déja vum lett és tudtam, mit fog válaszolni a másik, mert úgy éreztem, hogy ezt már beszéltem vele "álmomban", vagy mi. Nos, pontosan azt válaszolta, amire "emlékeztem".

Azóta ilyen intenzíven nem volt.

2019. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Elgondolkodom ilyenkor, hogy mihez is tudom kapcsolni a helyzetet, és megpróbálok figyelni rá.
2019. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi voltam sokszor előfordult, van hogy most is néha. Számomra nagyon furcsa érzés. Olyankor nagyot dobban a szívem, és csak bámulok másodpercekig magam elé. Néha még kellemes érzésnek is mondanám. Sokszor hangosan felteszem a kérdést hogy ez már megtörtént velem. A környezetem persze hülyének néz olyankor.
2019. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szokott lenni. Az elmúlt években főleg olyan, hogy csinálok valamit (pl ülök a munkahelyemen) és történik valami, ami nem ér váratlanul, sőt bevillan, hogy ezt évekkel ezelőtt megálmodtam. -Amikor még egészen máshol dolgoztam és nem is jártam még itt.


Emberekkel is volt már ilyen.

Évekkel ezelőtt, egy korábbi kapcsolatom közben álmodtam, hogy megnősülök. Jót nevettem amikor felébredtem, hogy na szép, boldog vagyok a kapcsolatomban és egy másik nőt veszek el álmomban :)

Aztán eltelt pár év, kapcsolatnak vége lett, jöttek-mentek a lányok, majd megkértem a kezét az aktuális barátnőmnek és esküvőre készülődés közben bevillant, hogy ez volt a jelenet amit álmodtam. Teljesen lefagytam amikor rámtört a felismerés.

2019. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!