Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Senkim sincs akivel bizalmasan...

Senkim sincs akivel bizalmasan beszélgethetnék. Nektek mindig van ilyen társatok? És ha nincs, nem zavar? Meddig bírjátok enélkül?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs és nem zavar megvagyok nélküle már vagy 6 éve nem bizalmaskodom senkivel.
2019. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt több "igaz" barátom...azt hittem. (3-4). Aztán kihasználtak. Nem bizalmaskodom egy ideje mert az emberek több része vagy örül neki vagy kihasználja. Nem jó benntartani semmit, de én inkább már ezt csinálom a sok csalódás után.


Masoknak persze meghallgatom a problémáit és segítőkész is vagyok velük szemben de a sajatjaimat már nem kötöm az orrukra. Néha szarul vagyok mert úgy érzem 'lelki szemetes" vagyok nekik, de igazából ha nem tudok bízni az emberekben akkor ez van.

2019. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ember mellettem nagyon is közel, csak hát ellöktem magamtól.
2019. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető mivel az ember társas lény. Nekem mondhatni van is meg nincs is. Önmagam legjobb barátja vagyok. Ez a legfontosabb amit az ember elérhet mivel akkor nincs OLYAN NAGY hiány érzet,de mivel az ember társas lény ahogy mondtam így mindenféleképp kell akinek kiönti a lelkét vagy csak beszélget egy jót, sokszor elég az ismeretlen ember vagy egy régi ismerős..stb
2019. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Megfogadtam már,hogy senkinek nem beszélek a problémáimról,mert senki sem oldja meg helyettem.Ami megoldást szeretek,leirom a bajomat egy papirra, és hangosan ki mondom.Ez is egy megkönnyebvbülés.
2019. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Azt látom, hogy ha valakivel elkezdek bizalmasan beszélni abból csak a baj lesz. Másnak elmondja, más fülébe jut a véleményem, vagy csak szimplán senkit nem érdekelnek az én bajaim.


Sajnos van, hogy betelik a pohár és kiengedem ismerős-ismeretlennek minden nyűgöm. De igyekszem tudatosan kerülni az ilyen fajta viselkedést.

2019. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában anyámnak szoktam elmondani majdnem minden engem frusztráló dolgot. Ez nem annyira jó megoldás, de nincs más ismerős, barát, aki foglalkozna is velem.
2019. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!