Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha, senki nem gondol rám a...

Soha, senki nem gondol rám a jeles napokon. Ma van a névnapom, és kissé szomorú vagyok. Tegnap este sírva feküdtem le, ma már jobb valamivel. Tudnátok ajánlani valamit, hogy lekössem a figyelmem?

Figyelt kérdés

Például film, program Bp-en bellül, stb...

Túl szeretném élni a mai napot valahogy.

A köszöntéseket mellőzzük most, nem ezért írtam, hogy sajnálatot-szánalmat vagy jókívánságokat kapjak.


Köszönöm előre is a válaszotokat, szép napot !



2019. márc. 23. 07:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%
Boldog névnapot!:)
2019. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És nagyon kérlek, privát üzeneteket se küldjetek !

Kedvesek vagytok, és ez némiképp jól esik, de csak tippeket kérnék, hogy mivel üssem el a napom. 😘

2019. márc. 23. 08:05
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Engem se köszöntenek meg a nevnapomon, mert nincs benne a naptárba. Pontosabban valamelyikbe benne van, de nem azon a napon amikor eredetileg van
2019. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit le kell szarni. Érezd magad a lehető legjobban! Vegyél egy illatos fürdőt, lepd meg magad valami aprósággal, egyél egy sütit! Nézd meg a kedvenc filmedet, sétálj kicsit a természetben, nézz vicces videókat! Ééééés: Boldog névnapot Neked!
2019. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A kutyát nem érdekelnek ma már a névnapok, eleve egy abszurd marhaság az egész.

Ha Te meg emiatt rosszul érzed magad, akkor a hiba a Te készülékedben van.

2019. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem társadalmi tanácsra van szükségem, de köszönöm a kommented !

El sem tudod hinni, mennyire azokat jelent az egy embernek, hogy ha van aki/akik szeretik ! Nem az ünneplésről, vagy ajándékokról, vagy egyéb másról beszélek, hanem arról, hogy bánt hogy nincs egy vagy több olyan ember az életemben, akik csak pusztán gondolnának rám, mert tudod, ez igenis számít.

2019. márc. 23. 08:35
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Jaj szegenykem!!!
2019. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4-es, köszönöm, remek vagy !

Klassz ötlet volt tőled !

2019. márc. 23. 08:37
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Attól, hogy nem köszöntenem meg engem, attól még szeretnk. Én sem köszöntök fel senkit névnapján, mert szánalmas "ünnepnek" tartom. Több százezer embernek van ugyanolyan neve, mit ünnepel ezen?
2019. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, szoktak mondani.
2019. márc. 23. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!