Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagram oldal reklámozása...

Instagram oldal reklámozása hogyan?

Figyelt kérdés
Instagramra rakom fel a munkáimat és szeretnék több követőt elérni. Amikor pörgetem az instát, felszokott dobni más instagram oldalakat reklámként. Én is valami ilyesmit szeretnék, de nem tudom hogy lehet. Rákerestem és találtam valamit, de az mindenképpen a facebookkal akarta összeköttetni, amihez nem szeretném. Csak az insta oldalamat szeretném reklámozni. Ezt hogyan lehet? Plusz ha valaki csinálja, mennyibe kerül kb?

2019. márc. 24. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
muszáj hozzá facebook oldal, azon keresztül működik a hirdetés. a pénz meg dinamikusan változó ahhoz viszonyítva, hogy milyen és mekkora célközönségnek akarod reklámozni, mennyi ideig stb. szóval ezt akkor látnád, ha már beállítod a részleteket.
2019. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Össze kell kötnöd facebook-os oldallal, mert máshogy nem fogsz tudni az instagramon hirdetést létrehozni. Érdemes viszont Facebook-on is hirdetni, mert a célközönséged egy része biztos, hogy ott is fent van, fontos, hogy ezeken a platformokon aktívan fent legyél. Én több cég instagram és facebook oldalát is kezelem, fordulj hozzám bizalommal, ha kérdésed van 😊
2019. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!