Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy csak rajtunk...

Igaz-e, hogy csak rajtunk múlik, hogy boldogok vagyunk-e?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindig, de általában igen. Bár nekem egyszerű dolgom van, mert két dolog boldogít igazán, az egyiket bármelyik boltban megkaphatom, a másikhoz meg elég, ha nyitott szemmel járok az utcán, könnyen belebotlok.
2019. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Igaz, ez teljes mértékben így van, tegnap még szarul voltam és az előtt is sokáig, de este el döntöttem hogy mától boldog leszek és akármi is legyen örülni fogok neki és élvezni az életet, eddig minden szuper :-)
2019. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak rajtunk múlik a boldogság, de az , hogy kiegyensúlyozott legyél, és az, hogy mit jelent neked a boldogság, az igen.
2019. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen, mert számomra az elégedettség maga a boldog állapot, függetlenül a körülményektől.
2019. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. A boldogság egy állapot, nem egy döntés. Persze lehet tenni azért hogy jól érezzük magunkat, de az még nem garantálja a boldogságot. Olyan hogy állandó boldogság meg egyáltalán nincs. A kiegyensúlyozott életnek ugyanúgy része a szomorúság, a veszteség, elengedés, és ez mind nem könnyű, akármilyen pozitívan is állunk hozzá.
2019. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyan reagálunk a külvilágra, az emberek acsarkodására, azok hogyan reagálnak a mi boldogságunkra, oda-vissza kölcsönös reakción múlik, tehát nem, de nagy mértékben rajtunk múlik.
2019. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :)
2019. márc. 26. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:

"az egyiket bármelyik boltban megkaphatom"


Az melyik ? Én is akarok olyant venni.

2019. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csokiii.
2019. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy részben igen. :)
2020. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!