Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan akadályoznád meg hogy valaki öngyilkos legyen?

Egy barátom öngyilkos akar lenni. NEM VICCELEK!!

Hogyan beszéljem le róla?

Keress kérdéseket hasonló témában: öngyilkosság

márc. 26. 21:58  Privát üzenet  

A válaszok
Beszéljétek meg a problémát. Küldd el pszichológushoz. Legyél ott neki. Érezze, hogy rád számíthat.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 26. 22:03 Privát üzenet
Hívd rá a mentőket, beviszik a vicc osztályra ( pszichiátriát hívom így) aztán kap gyógyszereket.. mondjuk én érzelmileg hatnék rá, megölelném, meg bőgnék, hogy "te nem is gondolsz másra, én szeretlek, ne jagyj itt ebbe a világba" stb. elméletileg ez hatásos..

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont márc. 26. 22:05 Privát üzenet
Mihaly4 nevű felhasználó válasza:

Megnézném vele a remény rabjait

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 26. 22:13 Privát üzenet
#3 és utána rákeresnék, hogy ki az az Allan Green és gyakorin folytatnád a több éves válaszolgatást a kérdés alatt? Hmmm, ha ezen múlik, akkor gyere, nézzük meg. :)

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont márc. 26. 22:15 Privát üzenet
Mihaly4 nevű felhasználó válasza:

Max ha nő vagy és jól nézel ki

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 26. 22:37 Privát üzenet

2-es. Az érzelmi zsarolás a legutolsó, amire egy ilyen súlyos lelki állapotban lévő embernek szüksége van.

Szoktam én is ennyire padlón lenni, voltak is körülöttem öngyilkosok. Ha pl nekem mondanád ezt, vagy rám hívnád a mentőt, elveszíteném a bizalmam irányodba.

Kérdező. Legyél mellette és próbálj meg ne pánikolni. A fizikai jelenlét segíthet. Hogy egyáltalán vagy. Online viszont semmit nem tehetsz, csak verheted a billentyűt és vagy olvassa, vagy nem.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 27. 04:18 Privát üzenet
#5 Mihály4! Nem vagyok nő és nem nézek ki jól sem, de arról szól a kérdés, hogy egy szerencsétlen kiszolgáltatott emberrel mit lehet tenni , erre leírod, hogy megnéznél velél egy drámát, oké. De késöbb kifejted, hogy csak akkor ha csaj és jól néz ki, üagyarán, ha egy ronda szár vagyok akkor teljesen mindegy mik lesznek a továbbiak, kár, pedig olvasva az eddigi kommentjeidet az jött le, hogy egy értelmes, empatikus felhasználó lehetsz, látom ez alapján tévedtem. :(

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 27. 07:18 Privát üzenet

Az en parom is az akart lenni!

Mindenkepp olyan emberrel kellene beszelnie akiben Ő totalisan megbízik es lelki tarsa,ha van ilyen akkor Ő lebezelheti róla!

Ha nincs ilyen akkor nem szabad egyedul hagyni legalabbis minel kevesebbszer!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 27. 09:47 Privát üzenet
Szakemberhez kell küldeni, egy barátnak ez megoldhatatlan feladat.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont márc. 27. 20:25 Privát üzenet
Honnan tudod, hogy öngyilkos akar lenni? Elmondta?

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 8. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan értethetném meg a rokonaimmal, ismerőseimmel, hogy inkább öngyilkos leszek?
Nektek lett már öngyilkos rokonotok vagy ismerősötök?
Miért lesz sok lottónyertes öngyilkos?
Öngyilkos tinédzser? .
Hogyan tudnám megakadályozni/ lebeszélni az indiai ibffem (internetes barát) az öngyilkosságról?
Hajléktalanság vagy öngyilkosság?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!