Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan akadályoznád meg hogy...

Hogyan akadályoznád meg hogy valaki öngyilkos legyen?

Figyelt kérdés

Egy barátom öngyilkos akar lenni. NEM VICCELEK!!

Hogyan beszéljem le róla?



2019. márc. 26. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Beszéljétek meg a problémát. Küldd el pszichológushoz. Legyél ott neki. Érezze, hogy rád számíthat.
2019. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Hívd rá a mentőket, beviszik a vicc osztályra ( pszichiátriát hívom így) aztán kap gyógyszereket.. mondjuk én érzelmileg hatnék rá, megölelném, meg bőgnék, hogy "te nem is gondolsz másra, én szeretlek, ne jagyj itt ebbe a világba" stb. elméletileg ez hatásos..
2019. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megnézném vele a remény rabjait
2019. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 és utána rákeresnék, hogy ki az az Allan Green és gyakorin folytatnád a több éves válaszolgatást a kérdés alatt? Hmmm, ha ezen múlik, akkor gyere, nézzük meg. :)
2019. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Max ha nő vagy és jól nézel ki
2019. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

2-es. Az érzelmi zsarolás a legutolsó, amire egy ilyen súlyos lelki állapotban lévő embernek szüksége van.

Szoktam én is ennyire padlón lenni, voltak is körülöttem öngyilkosok. Ha pl nekem mondanád ezt, vagy rám hívnád a mentőt, elveszíteném a bizalmam irányodba.


Kérdező. Legyél mellette és próbálj meg ne pánikolni. A fizikai jelenlét segíthet. Hogy egyáltalán vagy. Online viszont semmit nem tehetsz, csak verheted a billentyűt és vagy olvassa, vagy nem.

2019. márc. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Mihály4! Nem vagyok nő és nem nézek ki jól sem, de arról szól a kérdés, hogy egy szerencsétlen kiszolgáltatott emberrel mit lehet tenni , erre leírod, hogy megnéznél velél egy drámát, oké. De késöbb kifejted, hogy csak akkor ha csaj és jól néz ki, üagyarán, ha egy ronda szár vagyok akkor teljesen mindegy mik lesznek a továbbiak, kár, pedig olvasva az eddigi kommentjeidet az jött le, hogy egy értelmes, empatikus felhasználó lehetsz, látom ez alapján tévedtem. :(
2019. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az en parom is az akart lenni!

Mindenkepp olyan emberrel kellene beszelnie akiben Ő totalisan megbízik es lelki tarsa,ha van ilyen akkor Ő lebezelheti róla!

Ha nincs ilyen akkor nem szabad egyedul hagyni legalabbis minel kevesebbszer!

2019. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kell küldeni, egy barátnak ez megoldhatatlan feladat.
2019. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy öngyilkos akar lenni? Elmondta?
2019. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!