Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

S. O. S Kérlek válaszolnátok az alábbi feladatra?

Éva – minden élő anyja

Előnyös tulajdonságai:

Hátrányos tulajdonságai:

Lehet-e számodra ő példakép? Miért igen? Miért nem?

márc. 27. 18:43  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hittan órára kellene, csak ez lemaradt.

# 1/4Időpont márc. 27. 18:43 Privát üzenet
Mihaly4 nevű felhasználó válasza:

Előny: hűséges

Hátrány: naív

Nem, mert tépett a fáról

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 27. 18:52 Privát üzenet
Az én válaszom az lenne: “Nem vagyok vallásos, nem foglalkozom ilyen hülyeséggel.”

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 27. 20:24 Privát üzenet

előnyös tulajdonságai: felnevelte a gyerekeit, vállalta a felelősséget a tettéért

hátrányos tulajdonságai: engedetlen

lehet-e példakép:nekem szimpatikus, hogy nőként öntörvényű mert lenni. de nem tudom, ezt a hittantanárod elfogadja-e helyes válasznak :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 27. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kamaszok, válaszolnátok pár kérdésemre?
Fiúk, pár kérdésre válaszolnátok?
Válaszolnátok páran erre a kérdésre? Egészségpromócióra kellene egy rövid feladathoz?
Fiúk! Mit válaszolnátok arra, ha a barátnőtök azt kérdezné tőletek, hogy "Mi a vélcsid az új szemcsimről? "?
Lányok, ha ismeretlen férfiak jelölnének be facebookon ismerkedés céljából. Mi lenne a jó kezdőszöveg, amire válaszolnátok?
Ha youtube videósok lennétek és lenne egy népszerű csatornátok, válaszolnátok a rajongóitok üzeneteire?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!