Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nő az, aki örül, hogy...

Milyen nő az, aki örül, hogy külsőleg tönkre mentem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 16:26
1 2 3
 1/23 Miss Endzsi ***** válasza:
43%
K*csög meg még ki tudja mi.
2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Aki örül mások rondaságának,az általában önmagával nincsen kibékülve.
2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen no lehet.

Viszont te nagyon buta lehetsz abból kifolyólag, hogy azt hiszed ennyiből bármit is ki lehet szűrni...

2019. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Biztos valami genyóságot tettél vele...
2019. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Soha nem is beszeltunk csak latasbol ismerem(vidékre kerültem vissza).
2019. márc. 28. 16:52
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor honnan derül ki számodra, hogy örül a bajodnak?
2019. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy kérdező, akkor korábbi féltékenység lehet a háttérben. Most, hogy meglátott, és épp nem vagy jó passzban, azt látja, hogy örülhet a fejének. Ezt hívják kárörvendésnek. Mutasd meg neki, hogy ez csak átmeneti állapot, azért is talpra állsz, és újra jól nézel ki! Ne add fel, mert egy hp véleményére soha ne adj. De legalább van inspiráció, hogy kikeveredj belőle és újra a régi önmagad legyél. De tegyél is érte! Fodrász, stb. Voltam ilyen helyzetben, hidd el, hogy az ilyen kárörvendés nagy löketet tud adni.
2019. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6 butaságot kérdezel,ha nemtudod!az ilyet látni egy emberen.


Igen, utána én is elgondolkodtam,hogy valyon régen irígy lehetett...

Egy masik lany irigy volt,annak boldogsagan nem lepodtem meg.

De nemrég városba koltoztem,iment voltam boltban és szintén egy lány szinte az arcomba nevet...

Nehéz megfogalmaznom,mit lattam az arcan,de hasonló...

Valòban 0 lett az onbecsulesem,onbizalmam egy nyamvadeknak erzem magam...gondolom latszik rajtam.

Regen egy magabiztos no voltam!pròbálom magam most is tartani,de lehet ez latszik rajtam,hogy csak erolkodom.

De az a vigyor,hogy orulnek annak,hogy latszik rajtam en nem erzem magam szèpnek...legszivesebben fintorognék nekik egyet!bolondnak hogy maskent valaszoljak.


Tuti tényleg,hogy ezeknek a lanyoknak nincs onertekelesuk,ha így orulnek a masik "nyomoranak".

2019. márc. 28. 19:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Szóval önértékelési problémáid vannak és minden apróságot a személyed elleni támadásnak veszel, aztán még kérdést is kiírsz a tévképzeteidről. Nem gondolkoztál még azon, hogy szakember segítségét kérd?
2019. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miért kötekedsz?
2019. márc. 28. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!