Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most megölöm magam, akkor...

Ha most megölöm magam, akkor jobb lesz nekem és megszabadulok mindentől?

Figyelt kérdés
Mindenki bánt és ellenségesen áll hozzám és én ezt már nem tudom elviselni . 23 /L

2019. márc. 29. 08:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz jobb, ezzel nem oldod meg a problémát, az ugyan úgy megmarad. Ha van kedved írj és beszélgessünk róla.
2019. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz jobb. Írj üzit ha akarsz.
2019. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne csinálj hülyeséget!!!

Ha tudok segíteni írj privit.

2019. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Én is lefekszem veled! Privi!
2019. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha megölöd magadat,akkor megszabadulsz minden problémától,de minden lehetőségtől is,hogy jobbra forduljon az életed.
2019. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Úgy bírom ezt a jelenséget :D


Ha egy csávó ír ki egy kérdést hogy ő öngyilkos akar lenni akkor egy-két bátorítás, a többi mind leugatja.

De ha egy csaj ír ki egy öngyilkosságos kérdést akkor egyből mindenki úgy repül rá a beszélgessünk üzenettel mint a legyek a szarra, meglátják a "L" betűt, már áll is mint a cövek...

2019. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgy ez engem is felháborít annak ellenére hogy csaj vagyok.. nem értem mit kell megkülönböztetni, mindenkinek lehetnek problémái.
2019. márc. 29. 09:47
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

A helyzet az , hogy en is igy vagyok ezzel. Jelenleg munkanelkulin vagyok. Most lenne egy allas, de nem teszik. Elotte tobb evig dolgoztam biztonsagi felugyelokent. Maganeleti probleaim is vannak. Keptelen vagyok emberi kapcsolatok kialakitasara. Leizzadok, remegek uj emberek megismeresekor. Gondolkoztam, hogy felhivom a volt minkahelyemet, hogy visszavennenek-e. De ott sem jottem ki sok kollegaval. Plusz egy ottani parkapcsolat rossz veget ert, az egesz ceg rajtam rohogott. Mar gyerekkent kikozositett volna, soha nem tudtam beilleszkedni sehova. Apuval es ocsemmel nem tul jo a kapcsolatom. Anyu mar nem el. Eddig akikkel ismerkedtem , senkinek nem kelettem. En csesztem el mindent. Ugy ahogy az elet minden teruleten zarkozott vagyok, az agyban is. Erzem, hogy velem valami nincs rendben mentalisan. Veget akarok vetni mindennek, nem akarom nap mint nap ezt a lehangolt erzest, fajdalmat stb. Most azt tervezem, hogy oljem meg magam. Kicsit felek tole, de akkor eszembe jut, hogy nincs tobb eges, fajdalom. Kessel tervezem. Gyogyszereken is gondolkodtam, de utana olvastam, hogy az nem feltetlenul lenne sikeres, mivel elofordulhat a benulas. Es , ha mar elkovetem , akkor legyen sikeres. Szerintem neked nem olyan durva a helyzeted, mint nekem. Problj meg eros lenni. En tudom mavamrol, hogy mentalisan van valami bajom, de a szegyenerzet miatt keptelen vagyok elmenni pszichiaterhez, beutalnank a korhazba vagy ki tudja, hova. En eddig terveztem, tettem felre penzt, mar akkor tudtam, hogy minden nekem szol, hiszen mindig is tudtam, hogy valahogy ez a vilag nem az en vilagom. De a volt munkahrlyem ezt is elvette tolem. De talan ez egy jel, hogy vrge mindennek. Kerestem egy hasoblo munkahelyet, mint , ahol anno dolgoztam, de nem hivtak vissza. Sok mindenhez nem ertek. Matekbol sem voltam jo sose. Vagy gyari munka vagy orzesi feladat lett volna jo. Sztem nalam szuletesemkor lehetett valami gond, mert koraszulott voltam , anyu a terhessege alatt kapott egy fertozest, es emiatt elofordul koraszules. Ocsem o teljesen mas , mint en. Egyetemre jar, baratnoje van, dolgozik. Remelem , neki jol alakul minden.

Azert irtam le, az en eletemet , hogy lasd, de te vagy ilyen helyzetben, mint en. Te ne add fel. Mentalis betegsegbel nincs rosszabb, hidd el. A legjobbakat, kersezo!

2019. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
*Azert irtam le az elegemet, hogy lasd, te nem vagy ilyen rossz helyzetben
2019. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, jo sok szot elirtam, bocsanat, telorol vagyok.
2019. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!