Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis gondban vagyok,...

Egy kis gondban vagyok, mielőtt bárki is elítélni, TANÁCSRA van szükségem, tudom, hogy nem jó ez így, de nem látok kitutat. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sokáig dolgoztam cégeknél, havi netto 200 körül kaptam, aminek nagyon örültem is anno.


Aztan megszűnt és újabb munka keresés közben időtöltésként webkamerás munkával kezdtem dolgozni, de inkább szórakozásnak hívtam. Váratlanul nagyon jó pénz jött, nagyon könnyen.

Harmadik éve nem tudom abbahagyni. Nincs bejelentett munkaviszonyom azóta se, nem fizetek TB -t, félek lecsap rám a hatóság ...


A három év alatt enyhén szólva megutáltam ezt a webkamerás dolgot, mert tényleg könnyen, nagyon könnyen kikészül az ember... hatalmas türelem kell hozzá. Néha nagyon feldob, néha beülök az autóba és legszívesebben neki mennék az első fának ....



Elkezdtem prostitucióval foglalkozni kb fél éve.. Jobb, mint a webkamera, mert több a pénz, kevesebb türelem, kevesebb idő, több élvezet... DE félek a fertőzéstől ezért ezt nem erőltettem...



Szeretnék vissza menni dolgozni normálisan, de nem tudom mivel magyarázni a majndem 4 éves kihagyásom.


Mit csináljak???? 27 éves vagyok.


Párkapcsolatom nincs, nem tudom mivel magyarázni a jó anyagi hátterem, a kevés és érthetetlen időbeosztásom, a sok hangulatingadozásom stb.


2019. márc. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen azt mondod családi okok miatt nem tudtál dolgozni ha esetleg vki rákérdez.. nem fognak utánad nyomozni, ténylegesen miért nem volt bejelentett munkád..
2019. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell konkrétan megmagyarázni. Elmondod, hogy nem dolgoztál, háztartásbeli voltál, mert megengedhettétek magatoknak. Nem fogják tudni, hogy igazából nem, és hogy nem is volt párod, stb.
2019. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem fog ez érdekelni. Azt is mondhatod, hogy volt párod, de elhagyott. A hangulatingadozásaid meg el fognak múlni, ha újra kiegyensúlyozott leszel.
2019. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Harmadik éve nem tudom abbahagyni. Nincs bejelentett munkaviszonyom azóta se, nem fizetek TB -t, félek lecsap rám a hatóság ..."


Ha olyan jól keresel, ballagj be a NAV-hoz folyószámlaegyeztetésre, jelentsd be, hogy magadnak fizetnéd a TB-t, és derítsd ki, mennyi a tartozásod.(Kb 300 ezer lehet.)

Kérj egy csekket fizesd be! Vagy kérhetsz rá automatikus részletfizetést, mint magánszemély 500 ezer Ft alatti tartozására.

Nem fognak megenni és az sem érdekli őket, miből van pénzed befizetni. Viszont jobban jársz így, mintha visszamész dolgozni aztán hirtelen tiltást kapsz a fizetésedre vagy inkasszót a számládra.

2019. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!