Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezeket az álmokat...

Mi okozhatja ezeket az álmokat és hallucinációkat?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa dolgok ez, több alkalommal történt meg az, hogy reggel felkeltem az ágyamból, elkezdtem a szokásos reggeli tevékenységeket pl mosdás, fésülködés, pisilés, evés...aztán egy hirtelen pillanatban megdöbbenek valamin és aztán már tényleg felébredek az ágyamban. Egyszer azon a felismeresén döbbentem meg hogy senki nincs rajtam kívül a lakásban, pedig előtte ezzel nem is foglalkoztam. Amikor azonban rádöbbentem akkor megmerevedtem és felébredtem ezúttal valóban.

Továbbá egy alkalommal egész este azt álmodtam hogy a szoba sarkából magamat nézem ahogy alszom és forgolódom, de arra már nem emlékszem hogy a testhelyzet megegyezett-e ébredéskor az álmomban utoljára látott testhelyzettel.

Ezen kívül többször előfordult hogy az ágyban feküdve kinyitottam a szememet, de mozdulni nem nagyon bírtam és érzem hogy valaki figyel a szobában de valami iszonyatos gonoszsággal, viszont képtelen vagyok odanézni akárhogy próbálkozom, de érzem hogy az ágyam mellett áll és mereven figyel, néha talán mormol is valamit. Aztán hirtelen felébredek és kiderül hogy addig nem is volt nyitva a szemem, hanem aludtam, de teljesen valóságosnak tűnnek ezek az élmények.


2019. márc. 30. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég para. Gondolj bele. Felkelsz,bemész dolgozni, letolod a 8-10 órádat majd felébredsz és mehetsz újra de most nem csak álom.
2019. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az álom az álomban azoknál szokott előfordulni, akik a tudatos álommal kísérleteznek.


Az utolsó, amit leírtál pedig sima alvási paralízis.

2019. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem tart sokáig maximum pár percet képzelj el, egyszer pontosan ez volt hogy felébredtem az ágyamban, kiszálltam belőle, bementem a mosdóba gyorsan megmosni az arcomat, aztán leszaladtam megnézni a konyhába van-e valami reggeli, aztán szinte belém nyilallt a döbbenet hogy senki nincs a lakásban és valami nem stimmel és ekkor ébredtem fel "rendesen".
2019. márc. 30. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
#1-esnek: Vagy még az is álom marad, meg a következő 10-15 alkalom is, amíg egyszer meg nem unod és mondván, hogy csak álom kihagyod a munkát, aztán kiderül, hogy ez már a valóság. :o :D
2019. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es välaszät tämasztom alä!

Amit legutoljära irtäl, az valoban alväs paralizis. En szemely szerint meg soha nem eltem ät, ( häla Istennek) , de mär rengeteget olvastam rola,s beszeltem tapasztalattal rendelkezo emberekkel is :)

2019. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer pedig ébren volt az hajnalban hogy nagyon erősen hallucináltam hogy a szoba padlója tele van kígyókkal és krokodilokkal, az ablakban pedig furcsa kis sárga lények mozgatták a karjukat "oummmmm" ritmusra folyamatosan. Nem mertem leszállni az ágyról sem hanem reggelig ott kuporogtam majd mikor sütött a Nap elájultam és 40 fokos lázzal keltem fel
2019. márc. 30. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne leírni, de a lényeg, hpgy a tudatalattid működésével van összefüggésben, ami többek között így probál megvédeni téged olyan tudatos tartalmaktól, amikkel ébren nem állsz készen szembenézni.

Érdemes átgondolnod történt e vmilyen változás az életedben, van e olyan dolog ami nyomaszt. (Ha olvasnál is erről bővebben, szakmaibban, ajánlom Freund: Álomfejtés c. könyvét.)

2019. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért menjél el egy dokihoz.
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!