Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit, hogy visel meg az óraátál...

Kit, hogy visel meg az óraátállítás?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 06:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
örülök neki, hamarabb nyit a közért egy órával
2019. márc. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Dolgozni megyek, úgyhogy nem vagyok boldog, a szervezetem érzi, hogy valójában négykor keltem, és nem ötkor... 😴

Ha emberi időben dolgoznék, akkor jobban viselném.

2019. márc. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon, aludni se bírtam éjszaka emiatt:(
2019. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Bár a macska megzavarodott, hogy már világos van és én még fetrengek ahelyett, hogy megetetném, ezért az arcomra ült fél 7-kor a biztonság kedvéért.

Lehet, ha hétvégén dolgoznék, megviselne valamennyire, de azért ez nem a világvége.

2019. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semenyire. Nekem annyit jelent az oraatallitas hogy a faliorat is igazitanom kell a tobbihez.
2019. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ugyanúgy 6-kor ébredtem (magamtól), mint tegnap (ami fura, tekintve, hogy az ugye 5 lenne a tegnapi idő szerint). Kicsit nehezebben keltem fel (úgy fél órával később, mint tegnap), kár, hogy egy kicsit sötétebb volt még, de mivel ma nem megyek dolgozni, mindegy volt.

2019. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.


7-kor ébredtem magamtól, ami fura, mivel ez 6-nak felelne meg.

Tegnap pedig suli volt, tehát már pár napja korán kellett kelnem, ezért volt már egy kis alváshiányom, amit most lehetett volna pótolni. Fura, hogy nem kívánta a szervezetem.



Na mindegy.

Szóval nem szokott megviselni.


Egyébként én nem vagyok mindig ugyanabban az időpontban kelő és fekvő ember, sőt, ez számomra egyfajta monotónia és megvisel.

Este is, ha fáradt vagyok, már 9-kor aludni tudok, máskor 10-kor fekszem csak le. Függ a kedélyállapotomtól, mennyire pörgetett fel valami este, mennyit tanultam és mit...

2019. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem visel meg.

Ugyan úgy 6-kor kelek és kész.

2019. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egyetlen óra, nem egy fél nap. Ha elrepülök Londonba, akkor sincs jetlag.
2019. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon. Alapból egy bagoly típus vagyok, és nagyon megvisel, hogy reggel 6:45-re kell menni dolgozni, de így az ótaátálltás után minden évben még hetekig érzem. Borzalom.
2019. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!