Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor az emberek nagy része...

Amikor az emberek nagy része még nem nyári ruhában mászkál odakint, én meg rövidnadrágban vagyok, az furcsa?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegnap, én tök jól éreztem magam odakint rövidnadrágban és pólóban (néha, szelesebb időben meg késő délután már pulcsiban), miközben mások sokan kabátban voltak. Meg elég kevesen viseltek rövidnadrágot. De múlt hétvégén is hasonló volt a helyzet.

Ilyenkor furcsán nézhetnek rám az emberek?


2019. márc. 31. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb ember a naptárhoz öltözik, nem a hőmérőhöz, bármilyen furcsa. Ne foglalkozz velük. Ha decemberben 30 fok van, akkor butaság nagykabátot felvenni, csak mert papíron tél van.
2019. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem néz furcsán. Tegnap én is pólóban utaztam körbe a fél várost tömegközlekedéssel. Nem vettem észre, hogy bárki furcsálná.
2019. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már rövidnadrágos srácokat és nem is néztem rájuk furán.



Én óvatosabban öltözöm, pedig hidegszerető vagyok.

Szerintem ezért is van kvázi konstans melegem a tömegközlekedésen, mert kint pont jól érzem magam / sokszor picit melegem van kint is.

2019. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem furcsa, az én párom is 10-12 foktól már rövidnadrágban mászkál.
2019. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem másokkal kell foglalkozni ebben a témában sem.


Felénk pl kiakadnak, hogy egy szál ujjatlanban megyek reggel melóba.

"meg fogsz fázni" "rossz rád nézni"


8éve nem vagyok beteg, még megfázás se volt.

Az se jó ha a szervezet védve van mindentől és el van kényeztetve, azzal csak pont hogy ártunk.


Télen is biciklivel járkáltam. Ha megfelelően adom le a hőt, amit termel a szervezetem nem fázok meg.

Viszont, ha baromira beöltözök s alá izzadok, akkor könnyen megfázhat az ember, ha bejut a hideg valamilyen módon.


Az emberek így is furcsának találnak 😂


A huszonéves egyszerű elegáns kiscsaj, magassarkúban vadállatul biciklizik, combközépig érő haj, általában kedves aranyos látszat, aki művész lélek s alkot több ágon is, de a fúrót és egyéb barkácsoláshoz is értek.


Akkor buktam le, amikor egy ötletemet kivitelezni akartam fából s a cégnél sok eszköz kézre esett.

Rutinosan fogtam és cseréltem ki a fúró fejet ingben, szoknyában.


A faszi, akitől elkértem nézett is "magácska nagyon meglepett" s elmosolyodott. "mai fiatalok közt ritka ez, nemhogy még fiatal lánytól ilyet látni 😂


Csak elmosolyodok s élvezem mivel lepem vagy döbbentem le az embereket.


Szerintem vicces a reakciójuk. 😊

2019. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az furcsan amit te annak gondolsz,ugyan így öltöztem én is múlt héten és ezen a hétvégén is rövidnadrág, póló, úgy kell öltözni ahogy neked kényelmes, sokan a naptárnak megfelelően öltöznek,tudod mi a furcsa?

Az volt a furcsa amikor Ausztriában voltam jánuárban és -3 fokban egy gyerek rövidnadrág ban és pólóban sétált Tirolban :-D

2019. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dettó, én is így vagyok vele.

Volt vagy 20 fok,de talán több is,minek kell nagykabát.

De ahogy elötem írták:sokan a naptárnak megfelelően öltözködnek.

De szerintem ez baromság.

Ha februárban 20 fok van, akkor el kell felejteni,azt,hogy téli kabátban mászkálunk mindenhová.

Nem?


Szerintem,nincs ezzel semmi baj,én én vagyok,te te vagy.

2019. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat engem nem erdekel ki mi csinal. Teli kabat az mar tenyleg tulzas. De azert en nem vennek meg rovidnadragot. Nem akarok megfazni. Azert egy pulover elfer meg normalis nadrag szerintem.
2019. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lent, Szegeden ên már félmeztelen srácot is láttam.

Hogy nem fagyott meg??????

2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, én már egy jó hónapja rövidnadrágban járok. Csak sokan tényleg a naptár szerint öltözködnek, nem pedig az időjárás szerint, és ilyenkor igen kellemes illatok vannak a buszon, villamoson... :S Nem beszélve arról, hogy sokan azt hiszik attól fáznak meg, ha nincsenek beöltözve, pedig éppen úgy fázik meg, ha leizzad, aztán megfújja egy hűvösebb szellő.
2019. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!