Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentőt hívtam az egyik családt...

Mentőt hívtam az egyik családtagomra. Most gyülölöm magam. ( több lenn) Mit csináljak? Szerintetek is hibáztam?

Figyelt kérdés

rosszul lett hirtelen az éjszaka közepén. Én beparáztam nagyon, nem tudtam mi baja lehet. Kocsink nincs, kórház messze.. Gyorsan rákerestem a tüneteire, fenn volt a lehetőségek között az agyvérzés.

Nem javultak fél óra alatt se a tünetei, teljesen tehetetlennek éreztem magam ezért meggyőztem a család többi tagját és kihívtam a mentőt.

Bevitték és kiderült, hogy semmi komoly csak valami vírus...

éjszak közepén aztán jöhettek haza..

Most gyűlölöm magam, hogy pánikot keltettem a családba meg az éjszaka közepén balhét rendeztem, meg a mentő is feleslegesen jött ki..

A szemükbe se tudok nézni


2019. márc. 31. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%
Fú ha nincs épp probléma, akkor generálni kell magadnak? Nem értem, miért kell a mártírkodás? Nem vagy orvos, nem tudhattad mi baja van, a kiérkező mentősök semmi ismerték fel ezek szerint a tünetek alapján. A legjobb, amit tehettél, hogy kihívtad őket, ezért vannak, ha valaki tényleg szarul van, akkor segítsenek. Ha meg tényleg komoly baja lett volna és valaki pedig lebeszél a mentőről, akkor meg aztán megnézhettétek volna magatokat. Egyikőtök sem orvos, fölösleges utólag okoskodni, te a lehető legjobban cselekedtél.
2019. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!