Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg csak...

Szerintetek tényleg csak játék, vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársaim róla van szó. Gyakran poénkodik azzal, hogy külömböző karaktereket játszik el. Ilyenkor más hangon beszél és másképp viselkedik, másmilyen a személyisége. Tényleg nagyon vicces, meg minden.
2019. ápr. 1. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Még baromijó szinész vagy szinkronszinész lehet belőle, ha van tehetsége. Gondolom, ha "nagyon vicces, meg minden" akkor azért annyira rossz nem lehet. Miért nem támogatjátok inkább ahelyett, hogy már most elmebetegnek könyvelitek el?


Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de ez igazából semmilyen korban nem beteges addig amig tudja a különbséget valóság és képzelet között... és mint mondtam, még nagy hasznára válhat ha van tehetsége hozzá.

2019. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem könyveljük el elmebeteg ék, ez is csak úgy most jutott eszembe, hogy nem fura-e. Amúgy én 16 vagyok, ő 15,és asszem fizikusnak készül.
2019. ápr. 1. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!