Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak a piszkálódás...

Hogyan reagáljak a piszkálódásukra?

Figyelt kérdés

Félévkor átmentem esti iskolába, 10. osztályos vagyok. Nem vagyok senkivel jóban az osztàlyból de úgy gondoltam rosszban sem.

Az előző iskolából vannak barátnőim és ebben az osztályban senki nem volt annyira szimatikus, hogy létfontosságúnak tartsak újakat is találni.

Nem közeledtem senki fele, egyedül ülök de semmi bajom nincs ezzel hiszen kizárólag tanulni járok oda.


Pár hete elkezdett pár 40 év körüli (amúgy anyukák) piszkálódni. (Az osztályba korombeliek és anyukám korabeliek is járnak)

Ha köszönök nekik nem köszönnek vissza. Ha nekik külön nem köszönök akkor viszont mikor elmegyek mellettünk hangosan külön “sziaa” “hello”-znak.

Azt hittem senkinek sincs velem problémája mert okot nem adtam rà de ezt most nem tudom mire vélni.


Mi lehet a bajuk velem van valami tippetek? Hogyan reagálnál erre a helyemben? Én rontottam el valamit?



2019. ápr. 1. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám nekik, hogyha 40 évesen a 10. osztályt csinálják, akkor nem nagyon kéne flegmázni, mert nincs mire.
2019. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy. Talán a suli is jobban megy mint egy 40 évesnek. Valószínűleg irigyek. Le se fosnám őket, nem köszönnék, ahogy írtad, tanulni jársz oda. Ennyi.
2019. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Biztos vagy abban, hogy mikor köszönsz nekik, akkor nem köszönnek vissza?
2019. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem köszöntek vissza mikor köszöntem. Többször is próbálkoztam
2019. ápr. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!