Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki "gyűjtőisko...

Van itt olyan, aki "gyűjtőiskolából" indulva lett diplomás?

Figyelt kérdés
Milyen utat jártál be és mi hozta meg a fordulatot? Nagyon kíváncsi lennék néhány ilyen példára. (Nem vagyok már diák és nem jártam gyűjtőiskolába csak érdekel)
2019. ápr. 2. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy vidéki gimnáziumban érettségiztem. A négy gimnáziumi évem alatt kb 50 osztálytársam volt. 24-en jutottunk el az érettségiig. Mindössze négyen mentünk a felsőoktatásba. A többiek vagy okj, vagy munka, vagy szültek vagy börtönben (három fő) vannak. Ez 12 éve volt. Egy budai gimnáziumban tanítok.
2019. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EVA800 ***** válasza:
Jobb mint a börtön. Hanyas vagy 88 As?
2019. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn szakkèpzőből jutottam el: kecskemèti, gyöngyösi főiskolàkra, most Gödöllőn tanulok mezőgazd.ès körmyezettudomànyi karon..

Olyan szakközèpiskolàba jàrtam, ahol voltak szakmàk, èrettsègi vilàgbanki osztàlyok, gimnàziumi tagozat( èn oda jàrtam ott szereztem az èrettsègit, vàlasztottam földrajz volt) ezèrt is volt jobb a környezettudomànyi kar..

2021. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!