Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet úgy boldog, hogy nem...

Lehet úgy boldog, hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, vastag a combom (felül vékony vagyok, hiába fogyúzok, onnan megy csak le), nem tudok szépen öltözni, még tanulok 16 vagyok, anyáéknak meg nincs sok pénze, így 2-3 éves ruhákat hordok. A hajam sehogy se jó. Felkötve dagi az arcom, lengedve meg olyan szopott fejem lesz. A bőröm is csúnya, nagyon száraz, hámlik, hiába csinálok vele ezt-azt.

Úgy érzem, hogy a természet direkt kicseszik velem:( az orrom is olyan mint 1 krumpli.

Egy lány ilyen külsővel sose lehet boldog ?


2019. ápr. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban talán még nem ébredtél rá, hogy az emberek java része nem szép. Csak mert a bulvár azt mondja, hogy modellnek kell lenni, attól még az nem igaz. Ők csak azzal keresik a pénzüket, hogy ezt hazudják, és rávesznek téged a sóvárgásra.
2019. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így ennyi idősen, csak a mai lányok szét kenik az arcukat és kilopják a pénzt anyu tárcájából ruhákra.

Ne aggódj, előbb utóbb ennek is vége lesz.

Fogyni le lehet, elhatározás és kitartás kérdése, nyavalyogni mindenki tud.

Magadon pedig tudsz alakítani az évek során.

2019. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Más ember irigy lenne rád...
2019. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj már egy fotót , akkor többet tudok mondani. Lehet privát is.
2019. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggodj a vastag comb az szép,néha en is meglepodom,ahogy megbamuljak,mert tetszik nekik.

Ja es nagyon sokan buszkek ra,hogy cuki alacsonyak!!!!En is alacsony vagyok.

A hajammal en is igy vagyok😄

A kleopatra frizura frufru nelkul szerintem Neked is jól állna,főleg,ha körkefével mindig szépen beszaritod...

Az arcom nekem is erzekeny,szaraz de a tengeri so es oliva olaj arcradirtol tokeletes lesz...eltunnek a folosleges hamsejtek.És a kektégelyes Nivea krém is nagyon jo.


"Nem az számít,milyen testbe születtél,hanem,hogy,hogyan erzed magad benne".

2019. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el,az emberek nagy része nem szép. És korántsem jelent annyit a szépség a való életben,mint ahogy azt most tiniként gondolod.

Idővel az emberek csak megtanulnak sminket viselni,hajat formázni,hozzájuk illően öltözni,és szebbnek látszanak,de csak nagyon kevesen vannak,akik tényleg szépnek tartják magukat. A fiúknál meg nem ez az elsődleges szempont. Főleg a kor előrehaladtával.

A bőrödet simán lehet kezelni,a testalkatod még majd úgyis változik,próbálj edzeni-sportolni,a fogyózást hagyd a francba,ne vonj meg semmit a szervezetedtől! Inkább csak ügyelj arra hogy mindig annyit egyél ami elég,ha kell inkább naponta 5x,de keveset. Igyál sook folyadékot,és kevés cukrot,csokit,chipsféléket,gyorskaját.

De különben is,rengeteg fiú van akinek a vastag combok jönnek be. A kis nádszálak kimennek a divatból mire 18 leszel.

Hidd el,a mi korunkban is ez volt. Mindig deszka vékony akartam lenni,de nagy melleim voltak meg volt egy kis felesleg a combomon és a hasamon. Aztán mire kinőttem a tini korból már én lettem a menő a "nőies" alkatommal. Le is tojták magasról a cicababákat,a fiúk főleg az okos,vicces nőket részesítették előnyben. Szóval ezen ne stresszelj.

A bőröm még 24 évesen is csúnya,de kezelem mindenféle gyógyszerrel és megtanultam korrektorral elfedni.

Képzeld,mikor 14-5 éves voltam,én voltam a legcsendesebb,félénkebb,legszürkébb kiegér a suliban. Kiközösítettek mert nem mertem visszaszólni,nem mertem véleményt nyilvánítani. Anyám vette a ruháimat mert kevés pénzünk volt. Mindig nagyon béna cuccaim voltak a többiekhez képest,és nagyon szégyelltem magam. Tiszta patti volt a fejem,a hajam csúnya barnás,középen elválasztva.

Mikor középsuliba kerültem,akkor kaptam először pénzt hogy vegyek saját ruhákat,de akkor is csak fél évente 1x. A többi alkalommal kicsaltam a zsebpénzből,vagy a sulira adott pénzből,és így két-három havonta sikerül vennem valami menőbb cuccot amit rejtegettem,mert nem volt szabad költenem magamra.

A többi lány,akikkel összebarátkoztam,adtak tanácsokat,hogy hogyan sminkeljek,hogyan hordjam a hajam,rábeszéltek hogy ne középen hanem oldalt válasszam el a hajam,és instant rájöttem,hogy ettől voltam olyan csúnya :D A hajamat befestettem hennával enyhe vörösre,mert azt sem engedték otthon hogy kémiai festékkel "tegyem tönkre" a hajam,de mikor belevágtam lassan,és látták hogy nem birnak velem,akkor engedékenyebbek is lettek. Lassan rájöttem hogy mi áll jól,nézegettem neten,újságokban ilyen "ideálokat" és ahhoz mérten vásároltam.

Ahhoz hogy jól öltözz TÉNYLEG nem kell sok pénz,csak lassanként 1-2 darab beszerzésére van szükség. Vagy a régiek felújítására,sokszor használt ruha boltban vásároltam,sőt a mái napig olyan divatos,vadiúj cuccokra lehet rászaladni,ha jókor mész,szinte ingyen kapod.

A boldogság meg a belülről kell hogy jöjjön,de az tény,hogyha teszel a külsődért,több önbizalmad lesz,és jobban érzed magad a bőrödben.

És ne aggódj,idővel minden könnyebb lesz,nem lesz ekkora hangsúly a külsőn,és különben is szép lassan belejössz,nem vagy elkésve semmivel.

Mint mondtam,nem volt pénzünk,ügyetlen voltam,nem értettem a stílushoz,de ma már szinte minden akkori ismerősömet túlnőttem ebben. Elvégeztem egy sminkes tanfolyamot,autodidakta módon tanultam a stílusról,divatról,neten ma már mindnet megtalálsz. Ma már engem tartanak a legcsinosabbnak a társaságban,mert én értek legjobban az öltözködéshez és a sminkeléshez,pedig sosem gondoltam volna ezt magamról 15 évesen. Sosem késő!

Ha esetleg privátban szeretnél küldeni képet,szivesen segítek valami ötletekkel smink,ruházkodás vagy hajviselet terén! :)

2019. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!