Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek van egy intim...

Ha valakinek van egy intim fotója fönt az interneten, mert valaki azt föl töltötte, és én azt letöltöm, és elküldöm neki. azzal bármi féle jogot sértek? Mert szerintem semmit

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy weboldalon találsz valakiről egy ilyen képet, linkeld be neki és úgy küldd el figyelmeztetésül. Gondolom figyelmeztetni akarod, mert feltételezed, hogy nem tud róla. Ha csak egy linket küldesz, szerintem nem lehet belőle gond.
2019. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a képet küldöd el akkor sem. Ami fent van az interneten azt te szabadon láthatod es használhatod. Az szamit hogy ki mikor hova milyen céllal töltötte fel. Ugyanez van a filmeknel, ha te letöltesz egy olyan filmet amit pl meg játszanak a mozikban, azzal te nem követtél el jogsértést, mert szabadon használtad azt ami fent van a világhálón. Ha továbbküldöd akkor mar igen. Akkor is ha te töltöd fel.
2019. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!