Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ennyi...

Szerintetek van értelme ennyi időre elutazni?

Figyelt kérdés
Szerda reggel indulnánk Prágába busszal, csütörtök egésznap ott lennénk és péntek estére érnénk haza
2019. ápr. 3. 09:22
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Nekem ez szerepel a bakancslistámon.
2019. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, Prágába általában 1-2 napos városnézésre szoktak menni.
2019. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapest - Prága busszal 7 óra köröl van. Azaz reggeli indulással délután értek oda. Van egy teljes nap csütörtökön, péntek reggel valamennyi idő és utána hazabuszoztok. Kicsit kevés az ott töltött idő (+ két éjszaka szállás) az utazási időhöz képest. Ha két teljes nap lenne, akkor mennék, voltam már ennyi időre Prágában. Ennél rövidebb időre csak repülős úttal, amikor másfél óra alatt odaérsz, vagy éjszakai vonattal mennék. Sajnos jó éjszakai vonat nincs most, de nappali vonat 5:40 - 17:40 közötti indulásokkal kétóránként megy.
2019. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy mentünk, hogy kedd reggel indultunk és szerda reggel mar mentünk is tovább, mert csak átutaztunk Prágán. Ráadásul télen, így 4kor már sötét volt. De így is láttunk jópár dolgot.
2019. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes. De én inkább vonatoznék.
2019. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!