Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen programokat lehet...

Milyen programokat lehet egyedül csinálni ami nem ciki?

Figyelt kérdés
Pl beülni valahova enni vagy meginni valamit az ciki 22 éves csajkent?
2019. ápr. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen program nem ciki egyedül. Talán csak a házasságkötés, lagzi.
2019. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Manapság már nem ciki egyedül beülni valahova.

Nálunk pl. az utóbbi években nagyon sok reggelizős hely nyílt, oda az emberek nagy része egyedül ül be. De már az sem fura, ha valaki kiül egy teraszra meginni valamit, kávézni, sütizni. Amióta sok menüzős hely van, azóta az sem fura, hogy valaki egyedül ebédel.

Lehet még kirándulni, várost nézni.

Strandon is sokakat látok egyedül, de ez régen is így volt.

Amin szoktam gondolkodni az a mozi, színház. Valahogy fura egyedül, de nem tudom, miért, mert lekapcsolják a villanyt, aztán úgyis csak ülsz a sötétben a közönség többi részével. Főleg színházban, ahol egyáltalán nem illik beszélni. Szóval talán észre sem veszik, hogy valaki egyedül van.

Ahova tuti egyáltalán nem ciki egyedül menni, azok a különböző rendezvények, előadások, sportrendezvények, sportfoglalkozások, csoportos órák.

2019. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül járok enni, inni, koncertre, moziba. Ha meg is van másoknak a véleménye, nem érdekel.
2019. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Én eleve azt nem értem, honnan jöhet olyan gondolat, hogy "egyedül ciki beülni bárhová"...

Városban különösen nem figyelgetik az emberek egymást, nem foglalkoznak egymással, túl ingergazdag a környezetük.

Semmilyen programot nem "ciki" egyedül csinálni.

2019. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehet egyedül programot szervezni.En pl. nem mindig szeretem ha egy kolonc van a nyakamon és függök tõle.
2019. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én em értem mitől lenne gáz pl. moziba egyedül menni. Most komolyan, az pl. miért kéne hogy mindenképpen társas program legyen? Úgysem beszélget alatta az ember, jó esetben a filmre kíváncsi és nem arra aki mellett van...

De amúgy szerintem semmit nem ciki egyedül csinálni. Meg eleve kinek mi köze hozzá vadidegenként hogy én miért vagy éppen miért nem vagyok másokkal? Nincs elszámolnivalóm random emberek irányába. Amúgy sem értem mitől "gáz" ha egy ember bármit egyedül csinál, szerintem pont az a gáz amikor egyesek még a budira is csak csoportosan képesek kimenni, na AZ gáz.

2019. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van 🙂
2019. ápr. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!