Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nagyon vágyakozot...

Ha egy férfi nagyon vágyakozott valaki utan, szerelmes volt! De nem teljesülhetett be, azt pár év múlva elfelejti vagy nagyon bánja mindig, hogy nem torténhetett meg?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentálisan ép, akkor túllép rajta és lezárja, később akár el is felejti. Ha nincs minden rendben odafent, akkor továbbra is vágyakozik az elérhetetlen után még évekkel később is.
2019. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember túllép rajta. Főleg ha csak egyoldalú, plátói szerelem volt, ami soha nem volt viszonozva. És még évek sem kellenek hozzá.
2019. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem 😔köszönöm!
2019. ápr. 4. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónap kevés volt hogy teljesen elengedjem életem nagy szerelmét (fél évig voltunk együtt) de már legalább nem akarom kinyírni magam. Jelenleg zen meditációt gyakorlok, és ha csak egy pillanatra nem figyelek oda - a tudatom megint dobálja a "hülye" gondolatokat.., és aztán szenvedek. Ez folyamatos gyakorlást igényel, de rájöttem pont ezért fejlődök. Amúgy én az a fajta vagyok, aki elhatározta hogy többé nem keresem a szerelmet. Ha szembejön velem akkor nyitott leszek.., de önmagam már sem akarok semmit egy másik emberi lénytől (az is csak önzőség).
2019. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,sajnálom és köszi 😊
2019. ápr. 4. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció, nem is egyszer futottam ilyenbe bele - és még hányszor fogok...

A lényeg: igen, pár év múlva elfelejti, de fájó emlékként fel fognak derülni pillanatok, mozzanatok...

2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Èrtem,én is így emlékezem vissza rá😔
2019. ápr. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!