Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális ha egy...

Az mennyire normális ha egy 3-4 éves kisgyereket érdekel a csillagászat?

Figyelt kérdés
Furcsának találom, hogy egy ilyen pici gyereket érdekel a csillagászat. Persze csak az ilyen gyerekkönyvekben nézegeti a képeket a bolygókról, csillagképekről, de nagyon érdekli, sokat kérdezget is róla.

2019. ápr. 4. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett, azt, hogy 3-4 éves, nem azért írtam mert nem tudom hány éves :) 4 éves, de már 3 éves korától érdekli
2019. ápr. 4. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Egy 3-4 éves gyerek gyakorlatilag kis túlzással mindenre nyitott, fogékony és érdeklődő, hiszen kíváncsi, és tapasztalatokat szeretne gyűjteni. Pláne az efféle, "nagyon érdekesnek" tűnő dolgokról.
2019. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi ezzel a probléma? Azok tetszenek neki. Nem lehet mindenki egyforma.
2019. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy 3-4 éves gyereket minden érdekel.
2019. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztam ilyennel, de akkor elhiszem nektek.. bár kicsit még mindig furcsállom. A szavaitokból azt veszem ki, hogy minden második kisgyereket érdekel a csillagászat :D
2019. ápr. 4. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. A kisfiamnak 3-4 évesen rendszerint dinoszaurusz enciklopédiából volt az "esti mese". Mindent tudott, latin neveket, mi mit evett, hol és melyik korban élt, mekkora volt, stb.


Utána jött nálunk a bolygók, csillagok, űr utáni kíváncsiság.

2019. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper :D
2019. ápr. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!