Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedtek olyan...

Hogyan viselkedtek olyan emberek társaságában akiket nagyon nem kedveltek vagy utáltok?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra hogy össze futsz velük valahol és órákon át egy társaságban vagytok?

2019. ápr. 4. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kussban ülök, elvagyok a kis világomban. Remekül el tudom magam határolni, többnyire nem is emlékszem ilyenkor mi történik.
2019. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feszengek, nem szólok hozzá köszönésen kívül és reménykedem, hogy ő sem fog hozzám szólni. Minél előbb távozom, ha tehetem.
2019. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó hát én is ilyen voltam fiatalon...mint az előttem válaszolók...

Idén leszek 45-éves és már úgy gondolom nekem senki előtt nem kell megjátszani magam.

Simán pár célzott mondattal kiutálom a helyről.


Hozzá kell tegyem csak olyat utálok aki nagyon is rászolgált ...-így van rajta épp elég felűlet ami koptatható...

2019. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez egy remek, kellemes bunyó kezdeti stádiumát veti fel, vagy szereted azt művelni? Gondolom valami megveszekedett ketrecharcos lehetsz.

Vannak következmények...

2019. ápr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@3 A pár célzott mondattal kiutálás aztán virtigli felnőtt megoldás.


A kérdésre válaszolva: semmi különöset, pár mondatnyi társalgás erejéig bárkit el lehet viselni, ha pedig mégsem, akkor nyilván a nyílt kommunikáció a nyerő, azt is lehet közölni egy társasággal, hogy az esetleges konfliktus fényében inkább távoznánk.

2019. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én anno, sulis koromban utáltam egy lányt. Mivelhogy az osztálytársam volt, kénytelen voltam egy légtérben lenni vele. Nem szóltam hozzá, ő néha szólt hozzám, én röviden válaszoltam oszt' annyi. Irtó arrogáns és nagyszájú lány volt (az irónia az, hogy ő nem utál engem, csak én őt. :D Szóval ez egy ilyen komplikált dolog.)


Szóval igen, akit utálsz és történesen meg kell osztanod vele a légteret, akkor tényleg az a legjobb, ha nem szólsz hozzá. Ha esetleg az illető mond neked valamit, akkor csak nagyon röviden válaszolj, ezzel is kimutatod neki, hogy nem foglalkozol vele.

2019. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!