Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted itt mi lehetett?

Szerinted itt mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak tudom nem szép dolog, de megnéztem egy beszélgetését, egy lánnyal beszélget, ő megkérdezi, hogy ez az én számlaszámom-e (mármint konkrétan én, nem a csaj), a haverom azt mondja bocs nem ide akartam és azóta törölve lett, hogy mit küldött neki.

Én nekem fogalmam sincs milyen számlaszám lehetett és hogy miért én jutottam róla eszébe.



2019. ápr. 5. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem tényleg téves volt, nem az én akármilyen számlaszámom, de a csaj miért gondolt rám?

"Ez "Józsi" számlaszáma?"

Milyen számlaszám lehetett?

2019. ápr. 5. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád ezt magyarul is?
2019. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Egy csaj meg kérdezte a haveromat, hogy ez az én számlaszámom-e, azóta törölve lett onnan egy üzenet, vagy kép amire írta, a haverom tagadta hogy az enyém lenne, azt mondta nem ide akarta küldeni. Nem tudom, hogy milyen számlaszám lehetett és a csaj miért kérdezte, hogy az enyém-e.
2019. ápr. 5. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mi lehetett? Tévedés. A lónak négy lába van, oszt mégse asztal.
2019. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!