Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit reagálnátok egy...

Fiúk, ti mit reagálnátok egy ilyen szituációban? :D

Figyelt kérdés

Ha a buszon/utcán sétálva/ stb. egy, nagyjából korodbéli lány leszolitana? :'D


Azért érdekelne, mert a busszal, amelyikkel reggelente utazok, szokott egy srác is menni, néha észrevettem, hogy pár pillanat erejéig engem néz, egyszer elkaptam a tekintetét és rámosolyogtam:D és mivel imádok emberkéket megismerni, haverkodni, gondoltam majd leszolitom valamikor:DD

szóval, úgy általanossagban, ti hogyan reagálnátok, ha valaki random leszolitana titeket?


És ezzel kapcsolatban, milyen duma lenne az ami bejonne nektek? (ezzel kapcsolatban ötleteket is szívesen elfogadnék:D)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat <3



2019. ápr. 5. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha akarnék valamit egy lánytól,akkor én venném a bátorságot és odamennék hozzá.Fõleg ugy ha már láttam többször is.
2019. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
azt gondolnám, hogy szeretne tőlem kérdezni valamit. Pl, hogy hol van bizonyos helyszín vagy valami ilyesmi. Arra gondolni se tudnék, hogy ismerkedni akarna. Mondjuk a külsőm miatt nem is csoda...
2019. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Meglepődnék, de egyben örülnék is neki nagyon. Szeretek új embereket megismerni szóval egyből belemennék már ott helyben is a beszélgetésbe. Az pedig, hogy milyen duma, bármilyen. 16/f
2019. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha làny szólitana le annak örülnék nagyon. Màs emberek viszont hagyjanak békén.
2019. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem haverkodni akarnék veled az biztos. Gondolom nem azért nézett hanem mert tetszel neki. :D
2019. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, le leszek pontozva, mert nem elég releváns a válaszom... Én egy nagyon gátlásos leszbikus nő vagyok, és egyszer leszólított egy csaj a Mekiben, meg próbált velem beszélgetni, és totál lekoptatóan viselkedtem vele, és már miközben ezt tettem, akkor is utáltam magam, pláne utána. Szerintem a hozzám hasonlóan gátlásos fiúk is élhetnek át hasonlót, azért osztottam ezt meg. Igazából nálam hangulatfüggő, van olyan hangulatom, amikor szívesen ismerkedem bárki random idegennel.
2019. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
6-os jól mondja, ez fiúként nálam is előfordulhatna még pedig azért mert egyből arra gondolnék hogy meg akarnak szivatni valahogy, vagy csak szórakozol. De ha türelmes vagy vele akkor jól is elsülhet.
2019. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon örülnék neki, de nem tudnék a helyzettel mit kezdeni.
2019. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg csak az üres ülőhelyet kereste.

Ha nem szórakozni akarsz rajta, akkor lehetne róla szó pár értelmes kérdés erejéig beszélgetni vele.

2019. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat, majd meglátom, mi sül ki belőle :D

Semmiképpen nem "poénből vagy fogadásből" mennék oda, egyszerűen csak szimpatikus és legalább a nevét szeretném megtudni, legroszabb esetben is csak egy "bocs, mennem kell" -el elmegy:)

Utolsó valszolo:a buszon ő ült és én álltam, szóval nem hiszem, hogy másik ülőhely utá kutatott volna:'D

2019. ápr. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!